Zavidov – Libušín 1:1 (1:0)
Po ostudném výkonu ze Švermova si chtěli zavidovští napravit reputaci na domácí půdě, kde přivítali celek Baníku Libušín. Ten spadl z 1. A třídy, ale kádr zůstal celkem pohromadě, tak že domácí nečekalo nic lehkého.
Začátek zápasu patřil domácím, kteří předváděli velice pěkný kombinační fotbal. Z jejich tlaku vyplynuly první šance, ale střely skončily buď vedle nebo skvěle zasáhl brankář Poráčanin. Hosté zahrozili pouze jednou a to únikem ostrostřelce Obradoviče, jehož střela skončila vedle. V 16. minutě ale přišel klíčový moment zápasu. Na půlící čáře chyboval Krejčí a Obradovič šel sám na A. Krause. V době, kdy si míč předkopl domácí brankář vyběhl, ale u míče byl pozdě a výsledkem byl faul a červená karta. Do branky se postavil obránce Krejčí, který hned čelil přímému kopu. Ten ale skvěle vytěsnil. Kdo čekal převahu hostů byl zklamán. Hrál se zcela vyrovnaný fotbal. Libušín měl dvě pěkné šance, ale Krejčí byl vždy na správné místě. Domácí dřeli na hřišti a byli za to odměněni. V 39. minutě se postavil k přímému kopu P. Kučera. Míč mířící na branku tečovala zeď do protipohybu Poráčanina a byla z toho vedoucí branka 1:0.
Druhá půle začala šancí Libušína, ale Krejčí opět skvěle zasáhl. Pak mohli přidat další branku domácí, když hlavička P. Kučery skončila po rohu na tyči. Několikrát nadějně utekl obraně Žďánský či Neveďal, ale k přesnějšímu zakončení chyběl kousek štěstíčka. Libušín se nakonec dočkal vyrovnání v 60. minutě, kdy se do míče opřel za vápnem Jan Hrubý, který v minulosti oblékal půl roku zavidovský dres, a vymetl šibenici 1:1. Za patnáct minut mohl domácím vrátit vedení opět P. Kučera, kterého našel po úniku D. Štiller, ale zavidovský sniper podruhé v zápase rozezvonil tyč. Zbytek zápasu se hrál bojovný fotbal. Libušín se v závěru dostal do tlaku, ale domácí nechali na hřišti všechno. Když v 90. minutě tečoval Vitner ramenem míč letící do branky na břevno, skončil vyrovnaný zápas remízou.
Daniel Devera: „Po vyloučení Aleše jsme se dostali do komplikované situace, se kterou si kluci výborně poradili!! Je jen škoda, že chybí třešnička na dortu v podobě třech bodů. Pokud budeme takto všichni kolektivně pracovat, věřím, že příště odměna bude sladká. Chci jen vyzdvihnout výkon v bráně zaskakujícího Milana Krejčího“.
Zavidov: A. Kraus – Hornof (63. Hanych), Vitner, M. Kučera, Krejčí – L. Kapoun, Devera ml., P. Šíma, Neveďal (73. D. Štiller) – P. Kučera, Žďánský. Trenér: Daniel Devera
