Je to konečně tady! Po předčasně ukončené sezóně, z důvodu vládních opatření vydaných se záměrem zabránění šíření nového typu koronoviru, se naši borci konečně vrátili na fotbalové trávníky. Tréninky probíhají každý čtvrtek od 18:30 v areálu FC 05 Zavidov. Na hráčích je vidět radost z návratu na hřiště, ale také určitá nesouhra způsobená nucenou pauzou. Během několika týdnů se jim určitě jistota na kopačky vrátí. Hráči zatím budou absolvovat tréninky jednou týdně, poté se na konci června sami rozhodnou, zdali budou pokračovat v trénincích i v červenci, nebo si udělají kratičkou letní přestávku.
Kromě tréninků se také můžeme těšit na dva přípravné zápasy, které naši hráči sehrají. V sobotu 13. 6. od 14:00 se utkají v přátelském utkání s Novým Strašecím ve Strašecí. O čtrnáct dní později 27. 6. se utkají v dalším přáteláku od 17:00 s Libušínem v Libušíně. Určitě přijďte náš celek podpořit a po dlouhé pauze se podívat na fotbal.
