Okleštěná sestava uhrála, co mohla

Zavidov B – Městečko 1:3 (1:3)

K poslednímu domácímu zápasu nastoupila rezerva Zavidova v hodně okleštěné sestavě proti týmu Městečka. Dd prvních minut bylo jasné, kdo bude udávat tempo hry zápasu.

S míčem hráli především hráči Městečka, domácí naopak hlavně bránili. Přesto se hosté do šancí příliš nedostávali. Na koně je posadili až domácí. V 16. minutě váhal Pšenička s rozehrávkou, kdy se nakonec rozhodl míč nahrát Dunajovi, nevšiml si ale hostujícího útočníka Gabriela, který přihrávku vystihl a mířil do brány 0:1. O čtyři minuty později se po centru ze strany prosadil střelou pod břevno Šnídl 0:2. Následně se hrál celkem vyrovnaný zápas. V 35. minutě se prosadili také domácí. Horvát centroval do vápna, míč mu ale sjel po noze a mířil na branku. Brankář Abrahám zřejmě už přemýšlel, co s ním bude následně dělat a míč mu propadl mezi prsty do branky 1:2. Hosté ale rychle zareagovali. Necelé dvě minuty po obdržené brance si narazil Čermák míč s Urbanem a střelou k tyči překonal Dunaje 1:3.

Druhá půle vypadala podobně jako ta první. Městečko drželo balón a spíše zápas dohrávalo. Byli to ale domácí, kteří mohli snížit ale Abrahám napravil chybu z prvního poločasu a nejprve vychytal střelu Horváta, aby se následně blýskl proti střele k tyči při úniku Matějky. Zápas se po těchto šancích spíše dohrával.

Aleš Kraus: „I přes prohru musím před klukama smeknout. Máme velkou marodku, navíc jsme měli souběh s A týmem, a tak nastoupilo všechno, co má nohy. Městečko jsme lacino pustili do vedení a zkušení hráči hostů si pak vedení po celou dobu zápasu zkušeně hlídali.“

Zavidov B: Dunaj – Koc, Pšenička, L. Jelínek, Bohuslav – Tran, J. Kraus (82. A. Kraus), Hvězda, Matějka, R. Štiller (59. Zuda) – Horvát. Trenér: Richard Štiller