Dobrá sestava na výhru nestačila

Pavlíkov – Zavidov B 4:1 (2:1)

Zavidovská rezerva měla navázat na vítězství proti Kněževsi v Pavlíkově. Oba celky se nacházejí ve spodní části tabulky, a tak se jednalo o klasický zápas o šest bodů. B-tým šel do vedení, ale domácí celek i bez svých opor ve středu hřiště zápas otočil na svou stranu a nakonec si připsal jasné vítězství a především důležité body.

Klasické podzimní počasí přilákalo kolem stovky příznivců, kteří sledovali ve 21. minutě rohový kop D. Štillera, po kterém poslal do vedení svůj tým Vanický 0:1. B-tým Zavidova se ale neradoval zase tak dlouho. Pavlíkov se hnal za vyrovnáním a to přišlo po půl hodině hry. A nebýt hraní rukou při zpracování míče, bylo vyrovnáno ještě dříve. L. Polcar vyslal ze středu hřiště průnikovku na Kononetse, který samostatný nájezd zakončil kličkou Dunajovi a gólem do odkryté branky 1:1. Netrvalo dlouho a Pavlíkov šel do vedení. Hupka dostal míč do pravé strany, kde si sekl míč kolem obránce, který projel jak na saních. Poslal do šestnáctky přízemní centr, který ve skluzu uklízel Kononets 2:1. Pavlíkovský útočník je v poslední době střelecky velmi při chuti! Domácí si náskok do konce poločasu pohlídali a do druhého poločasu tak šli s těsným náskokem.

Hned tři změny se udály během poločasu v hostujícím týmu. Druhý poločas nabídl na svém začátku šanci na obou stranách. Pavlíkov svou tutovku nezužitkoval, stejně tak na druhé straně hráč minulého kola Tran, který mířil nad. Ihned po zavidovské příležitosti musel míč konečky prstů vyrážet střelu Dunaj na rohový kop. Čas plynul a stále to bylo jen o jednu branku, tedy pro hostující celek nic, co by se nedalo zlomit. Poslední desetiminutovka začala pro Pavlíkov nejlépe, jak jen mohla. Krásnou kombinační akci ze středu hřiště přes levou stranu až do vápna zakončoval do prázdné branky Pyskatý 3:1. Důležitá branka dodala na domácí kopačky klid a přišla další gólovka, ale hosty zachránilo břevno. Nastřelená branková konstrukce domácí mrzet nemusela, protože o chvíli později přišla další akce, na konci které se před bránícího hráče dostal na přední tyči Procházka a uklidil střílený centr za Dunajova záda 4:1. V závěru zápasu uviděl po druhé žluté kartě červenou Vanický. Tak i tak zavidovská rezerva utkání nezvládla a důležité body zůstaly na domácím hřišti.

Daniel Štiller: „Hráli jsme špatně, všude jsme byli pozdě, v útoku jsme byli bezzubí a Pavlíkov nás přehrál jednoduchým fotbalem a zaslouženě vyhrál. Vyzdvihl bych jejich středovou řadu. Vice k tomu nemůžu napsat, protože z naší strany tam nebylo nic a zaslouženě jsme prohráli.“

Zavidov B: Dunaj – Diepold, Šmíd, Pšenička, L. Jelínek (46. Zuda) – Koc (62. Hvězda), D. Štiller, Vanický, Tran (75. Pešek) – Hanych (46. Sekyra), Horvát (46. Korčák). Trenér: Richard Štiller

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *