Bod se Lhotou je málo

Zavidov – Lhota 0:0 (0:0)

V dalším domácím zápase přivítal Zavidov v důležitém zápase celek Lhoty. Domácí v tomto zápase konečně potřebovali bodovat za tři body, bohužel se jim nepodařilo vstřelit branku a museli se spokojit pouze s bodem.

Domácí začali zápas aktivněji, kdy hráli více na míči. Dostali se také do první šance, kdy Vitner našel parádním pasem zcela volného Sejpku ve vápně. Ten si mohl míč zpracovat, ale volil střelu z voleje, která šla těsně nad. Poté se osmělili také hosté. Zahrádka utekl po lajně, šel z úhlu na domácího A. Krause, ale nastřelil pouze jeho nohu. Následovala pasáž, kdy se hrál vyrovnaný fotbal mezi vápny, bez větších šancí na obou stranách. Za zmínku stojí ještě dvě situace. Nejprve Sejpka ve vápně hostů vymíchal dva obránce a mohl zakončovat, ale hledal ještě svoje spoluhráče a hosté stačili míč odkopnout do bezpečí. Těsně před poločasem ztratil míč Křivohlavý v souboji s Adamem, ten šel následně sám na A. Krause, ale domácí brankář ho bravurně vychytal.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jako ten první. Domácí hráli více s míčem, ale do šancí se příliš nedostávali. Všechny jejich akce končily na vápně Lhoty. Dvakrát se do něj dostali a byli z toho dvě sporné situace. Nejprve byl ve vápně sražen Sejpka a následně Devera, ale rozhodčí ani jednu situaci k rozhořčení domácích nevyhodnotil jako penaltovou. Nelibě nesli domácí také nevyloučení hostujícího kapitána Danylycha, který doslova přejel domácího Sejpku, který musel být vystřídán a odvezen do rakovnické nemocnice. Těsně před koncem kopali domácí přímý kop zpoza vápna. Vitner pěkným rohlíčkem obstřelil zeď, ale míč skončil těsně vedle. Utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.

Daniel Devera: „Dneska je to pro nás ztráta dvou bodů. Proti týmům jako je Lhota musíme doma naplno bodovat. Na týmu leží deka, hráči vědí, že nutně potřebujeme bodovat, a pak pod tlakem kazí jednoduché balóny. Kluci bojovali, ale bohužel jsme nedokázali k bojovnosti přidat i branku.“

Zavidov: A. Kraus – Jelínek. Vitner, Holý, L. Kapoun (32. Horvát) – Křivohlavý, P. Šíma, Devera ml., D. Štiller (46. Tran) – Sejpka (82. Pšenička), Neveďal. Trenér: Daniel Devera

FOTOGALERIE OD DAVIDA SVOBODY: 

https://eu.zonerama.com/FotoDavidSvoboda/Album/10501768

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *