Poděkování všem podporovatelům a příznivcům!

Zavidovský fotbalový klub má za sebou nelehký rok, kdy zažil vzestupy i pády. Bilance obou týmů navíc není po podzimu vůbec lichotivá. Přestože se nedařilo, podpora od fanoušků a sponzorů neutichla.

Proto je potřeba alespoň touto cestou poděkovat hlavním sponzorům Obci Zavidov a firmě TrioRe s.r.o. za nejvýznamnější finanční podporu v roce 2023.

Dále děkujeme i Všem ostatním podporovatelům, činovníkům klubu, dobrovolným pomocníkům a Všem, kteří se na chodu klubu podílejí. Především je pak potřeba poděkovat zavidovským fanouškům, kteří na tým i přes porážky nezanevřeli, naopak nám svou podporou pomáhali vytvářet krásné fotbalové prostředí nejen na domácí půdě, ale i na hřištích soupeřů.

Za klub FC 05 Zavidov přejeme Vám Všem vše nejlepší do roku 2024, kdy se opět uvidíme na fotbalových trávnících a slibujeme, že uděláme vše pro zlepšení nelichotivého postavení obou týmů v tabulce.