Zavidov B – Jesenice 1:6 (0:1)

V dalším kole přivítala rezerva na domácí půdě celek Jesenice. Domácí chtěli napravit prohru prohru z Lužné, bohužel se jim zápas nepovedl a byla z toho ostudná prohra.

Lépe do zápasu vstoupili domácí, kteří prvních 20 minut pomalu hostům nepůjčili balón, ale z jejich tlaku nevytěžili vedoucí branku. Přitom šance na to měli. Do první šance se dostal Hanych po té, co ho špatnou rozehrávkou vybídl ke skórování brankář Flajšingr. Hanych však při zakončení trefil brankáře, který tak svou chybu napravil. V další šanci se ocitl Horvát, ke kterému propadl míč, ale domácí záložník trestuhodně přestřelil. Tentýž hráč byl ve stejné situaci i o pár minut později, ale tentokrát mířil vedle. Když se neujaly ani dvě střely z vápna od Sekyry, trestaly hosté. Na rohový kop a naskočil Kotek a mířil do branky, A. Kraus jeho hlavičku vytěsnil, stejně tak dorážku P. Johna, ale na další doklepnutí od Johna byl krátký 0:1.

Druhá půle začala mírným tlakem domácích, kteří opět měli šance, ale opět bez golového efektu. V 54. utekl obraně V. Fiala nahrál před prázdnou Bešíkovi a bylo to o dvě branky 0:2. O tři minuty později se situace opakovala, V. Fiala se vyhnul ofsajdové pasti, šel sám na branku a překonal A. Krause 0:3. Až za tohohle stavu opět se přihlásili opět o slovo domácí. Po faulu na Knora se kopala penalta, ze které snížil Havel ml. 1:3. Domácí se ještě snažili se zápasem něco dělat, ale Jančařík trefil pouze tyč a hlavičky Hanycha a Pšeničky těsně minuly branku. Pojistku pro hosty přidal opět V. Fiala, kterému připravil po úniku P. John míč před prázdnou branku 1:4. V tu chvíli se hra domácích úplně sesypalo a čekalo se už jen na závěrečný hvizd. V 75. Havel ml. úplně zbytečně fauloval bez míče Prose a kopala se penalta i na domácí branku. Tu proměnil bezpečně P. John 1:5. Finální podobu výsledku dal Pros, který získal propadlý míč za obranu a nedal Krausovy střelou k tyči šanci.

Aleš Kraus: „Dnes to byl klasický den blbec. Po prvních dvaceti minutách jsme měli vést o tři branky a bylo by po zápase. To co zahodíme je až neuvěřitelné. Další věc je, že se připravujeme na hru soupeře s dlouhými nákopy a rychlými útočníky a pak z toho dostaneme čtyři góly. První poločas ještě měl nějaké parametry, druhý však už nemá cenu hodnotit“.

Zavidov: A. Kraus – Diepold, D. Štiller, Pšenička, Havel ml. (76. Bohuslav) – Knor, Hanych, Vanický, Horvát (76. Urban) – Sekyra (54. Samson), Jančařík (82. M. Šíma). Trenér: Richard Štiller