Výhra venku po třech letech!

Braškov – Zavidov 1:2 (0:0)

Úvod zápasu patřil domácím, ale obrana Zavidova byla připravena. První poločas se odehrál mezi vápny a vyloženou šanci nebylo vidět ani na jedné straně. Náznaky šancí měly domácí i hosté, ale gólu se diváci nedočkali.

Začátek druhé části byl ve znamení tlaku domácích, kteří zahrávali mnoho standardních situací, ale obrana Zavidova odolávala. Na gól se čekalo až do 70. min., kdy přišla rychlá akce. Míč šel po ose D. Štiller – Korčák až ke Žďánskému, který chytrou střelou přehodil vyběhnuvšího brankáře – 0:1. Za šest minut bylo ještě veseleji. Vitner hlavičkoval z vlastní půlky. Korčák se zbavil obránce a přehodil brankáře – 0:2. Domácí ale za tři minuty snížili, když využili chyby v rozehrávce hostů a A. Kraus byl bezmocný – 1:2. Závěr patřil Braškovu, který měl v nastavení velkou šanci srovnat, ale A. Kraus předvedl parádní zákrok a udržel vítězství pro svoje barvy.

Bedřich Koch: „Měl bych mít radost z venkovního vítězství, ale to mi kalí skutečnost, že jsme k zápasu odjeli pouze s jedním náhradníkem. Ti, co nebyli, by se nad sebou měli zamyslet. Dělají kolektivní sport. Naopak ti, kdo dnes na hřišti bojovali, zaslouží velkou pochvalu a poděkování.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Hornof, Vitner, Hvězda – D. Štiller, Koch, Dvořák, Žďánský – Kříž, Korčák. Trenér: Bedřich Koch. –tělo