Rezerva nedala Roztokám šanci

FC 05 Zavidov B vs TJ Roztoky 4:0 (3:0)

Zavidov na domácím trávníku přivítal tým z Roztok. Trenér neměl k dispozici O. Folkmana a P.Nováka, ale do sestavy se po dovolené vrátil R. Štiller.  Tým Zavidova začal špatně a již ve 3. minutě se hostující útočník řítil sám na domácího gólmana, ten ale svým bravurním zákrokem zabránil gólu a hned z následující akce domácí tým trestal. Jak se říká „nedáš – dostaneš“. K Honzovi Hlušičkovi dopadl prodloužený balón, díky své rychlosti se dostal přes stopera a střelou k tyči nedal brankáři šanci. 1:0. Od té doby byl Zavidov jasně lepším týmem. Celkovou převahu zúročil dvěma brankami Lukáš Plincner, který nejdříve vyslal krásnou střelu z přímého kopu, kdy využil špatně postavené zdi 2-0 a poté se předvedl skvěle umístěnou hlavičkou k tyčce 3-0.

Poslední hřebíček do pomyslné rakvičky byl gól Lukáše Blechy, který dostal naservírovanou přihrávku od Petra Čecha ml., tu chytře propustil Hlušička a Lukáš Blecha nedal brankářovi hostujícího týmu sebemenší šanci.
Fotbaloví fanoušci tedy viděli na zavidovském stadionu pohledný fotbal, který se musel líbit. Zavidovská rezerva je po 3 kolech bez ztráty bodů.

Sestava: M. Štiller – Z. Šmíd, P. Pešek, L. Plincner, M. Skoupý – R. Štiller, P. Čech st., L. Blecha, P. Jelínek (70.min J. Kraus)  – P. Čech ml., H. Hlušička (84.min J. Martínek)
Branky: H. Hlušička, 2x L. Plincner, L. Blecha
Trenér:  Jiří Plincner