Osud utkání byl jasný

Poříčí – Zavidov 3-1 (3-0)

branka: Šnídl(pen.)

V Poříčí hodinu před zápasem zapršelo, a tak si nechtěl domácí „správce“ zničit hřiště, proto nás rozhodčí postavili před hotovou věc. Buď umělka v Benešově nebo odjezd domu a do 14 dní opět autobusem 260 km. Proto jsme souhlasili s umělkou.

Začátek zápasu patřil domácím, kteří nás přišpendlili ve vlastním vápně. Po zisku míče jsme se snažili vyrážet do brejků, ale pomezní mával ofsajd nebo byl pískán útočný faul. Do  15.min. to bylo po našich chybách 2-0 a zápas znal jasného vítěze. Do poločasu domácí ještě jednou utekli a navýšili na poločasových 3-0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili hodně aktivně. Domácím odešli síly a začali jsme domácí přehrávat. Bohužel to často končilo buď nepřesným zakončením nebo útočným foulem.V 87.min. byl sražen ve vápně Šnídl a z následné penalty snížil na 3-1.Poté byl zápas ukončen. Více se k zápasu vyjadřovat nebudeme.

Děkujeme fanouškům za podporu během utkání.

Jaroslav Hamouz: „Před zápasem jsme klad hráčům na srdce, že v posledních dvou zápasech se nám nepovedl úvod, a aby si na to dali pozor, že se nám vždy nepodaří zápas otočit. Jako kdybych to přivolal. Co je platné, že jsme po dvaceti minutách srovnali se soupeřem krok a ve druhém poločase byli lepším týmem, když neproměníme vyložené šance. Nechci se vymlouvat na dlouhé cestování. Rozcvička proběhla normálně a zápas jsme zbytečně ztratili naší nekoncentrovaností a nedůsledností v prvních patnácti minutách. Naopak bych pochválil výkony Jančaříka a Hvězdy. Víc mě ovšem mrzí zranění Vládi Beneše, který asi na podzim dohrál.“

sestava: Kukla,Beneš(17.Devera),Pichner,Liprt,Hvězda-Štiller(70.Koc),Jančařík,Hrubý(65.Falout),Krejza-Šnídl,Korčák