Domácí půda přinesla první jarní 3 body

Zavidov – Braškov 4:1 (3:0)

Od prvního hvizdu byli domácí lepším týmem. Hosté se během prvního poločasu dostali pouze ke třem rohům, které nebyly nebezpečné. Na gól se ale čekalo skoro půl hodiny. Už i proto, že Hanych a Korčák své velké šance zahodili. Ve 28. min. zahrával D. Štiller roh a Hanych využil svoji výšku – 1:0. Za sedm minut utekl po křídle Krejčí. Nacentroval míč na nabíhajícího Hanycha, který podruhé hlavou mířil přesně – 2:0. Domácí byli při chuti. Tři minuty před přestávkou vysunul Krejčí rozběhnutého Korčáka, který šel sám na brankáře a mazácky kolem něj zakončil – 3:0.

Druhý poločas sice byl opět v režii domácích, ale koncovka nebyla taková. V 51. trochu zalaškoval V. Beneš, který pustil míč na A. Krause, ale nevšiml si soupeře, který šel rázem sám na brankáře a snížil – 3:1. Naděje hostům vydržely přesně minutu. D. Štiller zahrál trestný kop do vápna, kde se do míče z otočky opřel Korčák a vrátil svým barvám tříbrankové vedení – 4:1. To mohlo být na konci i vyšší, ale střelci už nebyli tak přesní.

Daniel Devera: „Už jsme potřebovali tři body jako sůl, aby si kluci začali věřit a věděli, že umějí vyhrát. S výkonem jsem spokojen. V mezihře byly ještě nedostatky, stejně jako v koncovce po přestávce, ale na tom zapracujeme. Dnes musím pochválit rozhodčí, kteří odpískali úplnou férovku a tak by to mělo být.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, V. Beneš, Havel (89. Skoupý), Hvězda – P. Šíma (69. Dvořák), D. Štiller (76. Vitner), Knor, Hanych – Korčák, Krejčí (63. Žďánský). Trenér: Daniel Devera.