Zatím poslední match s diváky

Zavidov – Loděnice 3:1 (1:0)

V nedělním odpoledni zavítal do Zavidova nováček této skupiny, celek Loděnice, který již letos prokázal své kvality, kdy porazil ambiciózní rezervu Kladna a remizoval s rezervou Hostouni.

Od prvních minut se potvrdilo, že zavidovské nečeká nic lehkého. Hosté hráli daleko víc na míči, za to domácí spíše bránili a mnohem častěji běhali bez míče. Z pevné defenzivy však podnikali nebezpečné protiútoky, kdy si hodně zasprintovala trojice Žďánský – Korčák – Neveďal. Loděnice hrozili především střelami zpoza vápna, které buď mířily vedle nebo si s nimi obrana poradila. V 30. minutě vnikl do vápna obávaný střelec Herejt, ale nastřelil jen tělo pod nohy padajícího brankáře Krause. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodnutého stavu, prodloužil Korčák hlavou výkop od branky a Žďánský se řítil sám na branku. Přeloboval brankáře a míč mířil do branky, kam ho ještě jistil tečí před vracejícím se obráncem Neveďal a Zavidov šel do vedení 1:0.

Druhá půle začala naopak tlakem Zavidova, který brzy svůj náskok zvýšil. Žďánský opět využil své rychlosti, pláchl po lajně a krásným centrem našel ve vápně Knora, který střelou do proti pohybu brankáře skóroval 2:0. Za čtyři minuty to byl opět Žďánský, kdo asistoval. Tentokrát našel přihrávkou pod sebe Korčáka, který střelou pod břevno nedal brankáři šanci. Kdo si myslel, že dvě rychlé branky hosty položí, byl na omylu. V 60. minutě vracel loděnický hráč míč po standardní situaci zpět před branku a Hrudka měl před sebou prázdnou branku 3:1. Chvíli poté zazvonila tyč zavidovské branky po trestňáku Herejta. Nastala stejná situace jako v první půli. Domácí pečlivě bránili výsledek a spoléhali na brejky. Žádný z brejků domácích se ale neujal. Ale ani hosté již do konce zápasu nenašli recept na zavidovskou branku, a tak zatím poslední zápas, který mohli domácí odehrát před diváckou kulisou , skončil výhrou Zavidova.

Daniel Devera: “ Dnes se představil velice kvalitní soupeř, který byl velice silný na míči a při kombinaci. Kluci dnešní vítězství doslova vydřeli a odměnili tím sebe i naše výborné fanoušky“.

Zavidov: A. Kraus – Kapoun, Havel, Vitner, Jelínek – D. Štiller (70. Hanych), Korčák, Devera ml., Knor (55. Krejčí) – Žďánský (90. Kadar), Neveďal (82. Hvězda). Trenér: Daniel Devera