Zahozené tutovky stály Zavidov dva body.

Lány – Zavidov 3:3 (2:2)

Ve čtvrtém kole zajížděli zavidovští opět k derby tentokrát na horkou půdu Lán. Hosté vstoupili do zápasu jako uragán. Hned ve třetí minutě zatáhl Neveďal míč po lajně, přihrávkou pod sebe našel Korčáka, jehož střelu z malého vápna vychytal Javůrek. Následoval však rohový kop, který posadil D. Štiller přímo na hlavu Hanycha, který se nemýlil 0:1. Za tři minuty utekl Neveďal znovu, tentokrát nenahrával, ale sám zakončil svůj nájezd ze strany na přední tyč 0:2. Zavidovští pak měli několik šancí, ale bohužel trestuhodně zahazovali. Jen sám Žďánský měl tři tutovky, další měl Neveďal i Korčák. Po dvaceti minutách domácí přeskupili obranu a začali se dostávat i do šancí. Dlouhými nákopy hledali Raichla, který vyhrál skoro každý hlavičkový souboj. V 26. minutě prodloužil Raichl na křídelníka Petra, ten naservíroval míč před branku, kde Jungmann zakončil do prázdné branky 1:2. O sedm minut později již bylo srovnáno. Petr opět prošel po straně a centroval do vápna, po sérii nešťastných odrazů od Devery a A. Krause se míč dostal až k Raichlovi, který srovnal 2:2. Zavidov mohl následně opět jít do vedení, ale Javůrek jejich šance vychytal.

Druhá půle začala opět tlakem Zavidova. V 50. minutě šel sám na branku Neveďal, ale jeho střela šel vedle. A tak to byli domácí, kdo skóroval. Petr zahrával standartku ze strany, nejvýše se do vzduchu vyšrouboval opět Raichl a dokonal tak obrat domácích 3:2. O minutu později mohli zatlouct pomyslný hřebík do zavidovské rakve, když šli dva útočníci sami na brankáře A. Krause. Sólo ale zakončili prachbídně, když se vystavili nahrávkou do ofsajdu. To Zavidov nakoplo a začal se tlačit za vyrovnáním. Dočkali se však až v 77. minutě. Vitner nakopl dlouhý míč za obranu, kde si ho nechal skočit Korčák a bombou do šibenice srovnal 3:3. Posledních minut přinesl snahu obou týmů o vstřelení vítězné branky, ale ani jeden tým nebyl úspěšný.

Daniel Devera:“ Dnes jsme se o vítězství připravili v 1. poločase, kdy jsme za stavu 2:0 neproměnili minimálně další čtyři stoprocentní šance. Nakonec kluci bod doslova uválčili, za což je musím pochválit!“

Zavidov: A. Kraus – Krejčí, Hornof, Vitner, L. Kapoun – Žďánský (46. Jančařík), D. Štiller (77. Zuda), Devera, Hanych, Neveďal – Korčák. Trenér: Daniel Devera