Výzva všem zavidovským příznivcům!

V rámci vyhlášení nouzového stavu, který začal platit od pondělí 5. října, byla vydána celá řada nařízení. Ta by měla zpomalit rychlost šíření nového typu koronaviru. Mezi jedno z nařízení patří celorepublikový zákaz vstupu diváků na všechna sportovní utkání. Týká se to tedy samozřejmě i našeho klubu, který se může pyšnit skvělými fanoušky, kteří navštěvují každý zápas v hojném počtu a hlasitě podporují zavidovské hráče.

Zákaz vstupu divákům na stadiony platí zatím na 14 dní, jedná se tedy o zápasy „áčka“ v Braškově a doma s rezervou Hostouně, a zápasy rezervy doma se Mšecí a v Lišanech.

Prosíme tedy všechny naše příznivce, aby to vydrželi a tyto zápasy nám drželi palce ze svých domovů a nemířili do zavidovského sportovního areálu, kam nebudou moci býti vpuštěni. Bude pro nás těžké hrát bez příznivců, ale jsme rádi, že vůbec soutěž v této nelehké době pokračuje.

Doufejme, že se s Vámi co nejdříve shledáme a společně zase budeme moci slavit zavidovské úspěchy.