Rezerva nadělila Hředlím pět branek!

Zavidov B – Hředle 5:1 (3:1)

Poprvé v sezóně se na domácí půdě představila zavidovská rezerva, když přivítala ambiciózní celek ze Hředel. Domácí byli posíleni o kanonýra Korčáka, který nemohl odcestovat s A mužstvem, a tak šel pomoci rezervě.

Přítomnost Korčáka v domácí sestavě byla znát od první minuty. Ve druhé minutě tento hráč utekl obraně, aby našel před brankou volného Sekyru, který prostřelil Malinovského 1:0. Za šest minut to již bylo o dvě branky. Mladíček Havel rozehrával přímý kop ze strany. Na centr si vybíhal Malinovský, ale Korčák těsně před ním míč hlavou přizvedl do sítě 2:0. Zavidovští do zápasu vstoupili jako uragán. V 11. minutě byl ve vápně sražen Korčák a Sekyra z penalty zvýšil již na 3:0. Do 20. minuty to mohlo být klidně o více branek, ale střelu Sekyry a dvě střely Korčáka z bezprostřední blízkosti vychytal výborně Malinovský a udržel hosty částečně ve hře. Následovala vyrovnaná pasáž, kdy to naopak byly Hředle, kdo hrál více na míči. Z jejich snahy vzešla snižující branka. Bechner se prosmýkl mezi dvě hráči a vystřelil na branku, M. Štiller míč ještě vyrazil, ale na dorážku Kroupy z bezprostřední blízkosti byl již krátký 3:1.

Druhá půle začala tlakem Hředel, které se dostávali do šancí, avšak míjeli zavidovskou branku. Zavidovu se poté zranili oba stopeři, bez kterých se domácí doslova stáhli do obranné ulity a soustředili se hlavně na obranu. Hředle do domácí obrany bušili, ale nebylo jim přáno. Když už se dostali do obrovské šance tak zavidovské nadvakrát zachránila tyč. S přibývajícím časem hředelští otevřeli obranu, čehož využili domácí a pečetili výsledek. V 86. minutě prošel Korčák po autu přes 2 hráče a zakončil k tyči 4:1. Konečnou podobu výsledku dal ještě v nastavení Petrů, který na zadní tyči dorazil krásný centr od Sekyry.

Aleš Kraus: „Dnes nám hodně pomohl Tomáš Korčák, který se podílel na čtyřech brankách. I zbytek týmu ale předvedl výborný výkon. Kluci na hřišti nechali všechno, bojovali a takticky zvládli utkání. Od takového výkonu se musíme odrazit a pracovat podobným způsobem každý víkend“.

Zavidov: M. Štiller – Skoupý, Havel (58.  A. Kraus), Pšenička (55. J. Kraus), Hvězda – Petrů, Jančařík, Havel ml., Samson (48. Zuda) – Korčák, Sekyra. Trenér: Richard Štiller