První trénink po 8 týdnech!

K poslednímu zápasu nastoupili zavidovští borci před dlouhými osmi týdny, kdy 11. 10. 2020 rezerva doma podlehla Mšeci 1:4 a „áčko“ prohrálo v Braškově 5:3. Od tohoto data mohli hráči trénovat pouze individuálně mimo sportovní areály. Většina hráčů tak věnovala nucenou pauzu udržování fyzické kondice.

Po rozvolnění vládních restrikcí se mohli naši hráči opět sejít k tréninku. Ve čtvrtek 3. 12. 2020 se tak naši hráči sešli na prvním tréninku v rakovnickém parku. Náplní tréninku byl společný výběh, zaměřený na vytrvalost, ale také rychlost a dynamiku. Tréninku se zúčastnilo 15 odvážlivců, kteří odcházeli domů dosti znaveni.

Hráči se budou scházet k podobným výběhům každý čtvrtek až do konce roku. Od ledna pak najedou na systém dvou tréninků týdně. Předběžně jsou zatím domluveny čtyři přátelská utkání, jejichž data konání a jména soupeřů budou upřesněny.