Prohra s první Mšecí

Zavidov B – Mšec 1:4 (0:1)

V posledním zápase před nucenou pauzou způsobenou přerušením soutěže, přivítala rezerva Zavidova na domácí půdě vedoucí celek ze Mšece. Přestože měli domácí ambice hosty potrápit, tak šli hosté hned v úvodu do vedení. Vanický již ve 2. minutě vracel malou domů M. Štillerovi, nevšiml si však hostujícího Hellera, kterému krásně naservíroval míč před prázdnou branku 0:1. Domácí se z tohoto gólu oklepali a hrál se vyrovnaný fotbal, na obou stranách ale bylo vidět několik zbytečných ztrát. Po 20 minutách se domácí dostali k prvním šancím, ale Doubrava si pokaždé poradil. Na druhé straně se několikrát vytáhl také M. Štiller, kdy předvedl tři vynikající zásahy. Do konce poločasu pokračoval vyrovnaný fotbal.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako ta první Mšec začala být aktivnější a více hrozila. V 59. minutě navýšil vedení hostů Janoušek, kdy krásnou střelou ze 30 metrů překonal M. Štillera 0:2. Hosté se pak více soustředili na obranu a Zavidov se dostával více do hry. Šance domácích však opět končili vedle nebo zasáhl Doubrava. Zavidovští pak vrhli všechny své síly do útoku, otevřené obrany využil po brejku v 88. minutě Zeman 0:3. Až poté se dostali ke slovu také domácí, kdy se po individuální akci P. Šímy a centru Zudy dostal do zakončení Sekyra a snížil 1:3. Ani to však nebyl konečný výsledek. Hned po rozehrávce překvapil domácí, očekávající závěrečný hvizd, Kapek a stanovil konečný výsledek 1:4.

Aleš Kraus: „Dnes nás možná čekal poslední zápas podzimu, který jsme si chtěli užít. S první Mšecí to, ale bylo těžké. Myslím si ale, že jsme byli po celou dobu utkání vyrovnaným soupeřem. Mšec měla několik šancí, kdy nás podržel Maty Štiller, my ty svoje šance ale také nevyužili. Při troše štěstí bychom možná i nějaký bod uhráli, ale takhle soupeř odvezl všechny tři „.

Zavidov: M. Štiller – Zuda, Vanický, D. Štiller (46. J. Kraus), Jelínek – P. Šíma, Sixta, Knor, Hvězda – Kadar (76. A. Kraus), Sekyra. Trenér: Richard Štiller