Posílená rezerva tatranu vypráskala tu zavidovskou

Zavidov B – Tatran Rakovník B 1:6 (0:5)

Rezerva Zavidova přivítala na svém hřišti rezervu Tatranu Rakovník, která ještě loni hrála se zavidovským áčkem 1. B třídu. Domácí nevstoupili do zápasu špatně, když se do šance dostal nejprve Hanych a poté Sekyra. Hosty ale podržel brankář Dunaj. V 11. minutě ale začali střílet hosté. Devera ztratil míč uprostřed hřiště, hosté šli do brejku, který zakončil J. Beneš 0:1. Srovnat mohli zavidovští na druhé straně, ale Samson nedokázal nadvakrát Dunaje prostřelit. Ve 20. minutě přišla špatná malá domů od Jelínka, míče se chopil J. Beneš, který nahrál ještě Hájkovi, a ten trefil prázdnu branku 0:2. V 35. minutě se krásnou střelou do šibenice prezentovala posila z áčka Emelianov 0:3. Zavidov se pak doslova sesypal. Po vlastním rohu šli tatranští dva sami na branku, brankář M. Štiller je však neskutečně vychytal, akce ale pokračovala přišel laciný centr ze strany a Hájek zvýšil hlavou na 0:4. O dvě minuty později se navíc prosadil opět J. Beneš a tak šli domácí do kabin s ostudou 0:5.

Hosté v druhé půli polevili a hrál se celkem vyrovnaný fotbal. V 64. minutě utekl Jelínek, byl ve vápně sražen a kopala se penalta, z které Sekyra snížil. Sekyra mohl následně přidat ještě jednu branku, ale trefil pouze tyč. Zápas se pak víceméně dohrával, finální podobu dal výsledku J. Beneš, který po úprku dokončil svůj hattrick 1:6.

Aleš Kraus: Dnes nás srazily na zem šílené individuální chyby, kdy jsme doslova darovali na zlatém podnosu Tatranu čtyři branky. My naopak své šance zahazovali. Po třetí inkasované brance se naše hra sesypala a bylo po zápase. Soupeř posílen o hráče z áčka si pak výsledek už pohlídal“.

Zavidov: M. Štiller – Zuda, D. Štiller, Pšenička (73. R. Štiller), Jelínek – Skoupý, Samson, Devera (46. A. Kraus), Hanych – J. Kraus (46. L. Šíma), Sekyra. Trenér: Richard Štiller