Pohodová výhra s oslabenou Kněževsí

Zavidov B – Kněževes 4:0 (2:0)

Poslední kolo odehrála zavidovská rezerva na domácí půdě proti Kněževsi. Hosté přijeli pouze v 11 lidech, kdy na hrotu nastoupili brankáři Lenner a Vršecký. Zápas se hrál ve velké mlze a velice chladném počasí.

Do první šance se dostal kapitán Sekyra, ale prováhal moment k zakončení a následná střela Dvořáka mířila vedle. O chvilku později hosty zachránil bravurním roštěpem brankář Procházka, když vytěsnil střelu Korčáka. Další šance už skončila gólem. Korčák vysunul milimetrovým pasem Horváta a ten se tváří v tvář Procházkovi nemýlil 1:0. O pět minut později přidal tentýž hráč i druhou branku. Tentokrát ho našel na zadní tyči Krejčí a jemu stačilo pouze nastavit placírku. Hosté se za půlku dostávali velice sporadicky a domácí brankář M. Štiller spíše mrznul v bráně. Zavidov měl do půle několik slibných šancí, ale buď mířili vedle nebo zasáhl Procházka.

Druhá půle začala stejně jako ta první. Domácí zahazovali jednu šanci za druhou. V 56. se domácí přeci jen radovali. Horvát šel ze strany sám na Procházku, ten jeho střelu vyrazil, avšak pouze zpět k Horvátovi, který dorážkou zkompletoval hattrick. Poslední změnu skóre způsobil Sekyra. Ve vápně Kněževsi poskakoval míč, nikdo se neměl k tomu, ho odkopnout, čehož využil Korčák nahrál Sekyrovi a ten střelou pod břevno stanovil konečné skóre 4:0.

Aleš Kraus: „Hosté dnes špatně skládali sestavu a zápas přijeli hlavně odehrát. My jsme předvedli zodpovědný výkon a do ničeho je nepustili. K tomu jsme přidali čtyři branky, a tak si mohli zahrát i hráči, kteří během sezóny nedostali tolik prostor“.

Zavidov: M. Štiller – Diepold, Pšenička, Jelínek, Krejčí (46. Křivohlavý) – Knor (59. Urban), Dvořák (64. M. Šíma), D. Štiller (46. Jančařík), Horvát – Korčák, Sekyra (70. Bohuslav). Trenér: Richard Štiller