Po skvělém začátku nakonec drama

Zavidov – Velké Přítočno 4:3 (4:1)

V posledním kole čekal na zavidovské nevyzpytatelný celek Velkého Přítočna, který dorazil autobusem spolu s hojnou fanouškovskou podporou. Zápas se kvůli dokopným hrál netradičně v sobotním dopoledni.

Domácí do zápasu vlétli jako uragán. Již v 6. minutě střílel z vápna Korčák, brankář jeho pokus ještě vyrazil, ale proti dorážejícímu Deverovi neměl šanci 1:0. Za tři minuty padla další branka. Na rohový kop D. Štillera naskočil Hanych a nadvakrát se prosadil 2:0. Uběhly další tři minuty a byl to opět Hanych, kdo skóroval. Korčák přešel u lajny přes dva hráče, centroval do vápna, kde se míč doslova odrazil od Hanycha do branky 3:0. Hanych byl tento zápas ve formě. V 16. minutě za pouhých sedm minut zkompletoval hattrick, když byl opět dobře postaven a dorazil neudrženou střelu Korčáka 4:0. Hosté byly zralí na ručník, naopak zavidovští chtěli přidat další branky. Ze svého tempa však postupně polevovali nechali ukázat svůj fotbalový um také Velké Přítočno. To se do zápasu vrátilo ve 43. minutě, Hornof ve vápně fauloval Popelku a Holeček z penalty snížil 4:1.

Druhý poločas začal mdlým výkonem domácích, kteří s nejspíše již viděli s oroseným půllitrem na pozápasové dokopné a značně polevili. V 70. minutě utekl obraně Neveďal, našel přihrávkou Krejčího, který střílel do prázdné branky. Střelu však ještě tečoval v ofsajdu Hanych a branka nemohla být uznána. O dvě minuty později přišel trest, kdy se po pěkné akci prosadil Slánský 4:2. V 80. a 84. minutě nasbíral dvě zbytečné karty Korčák a pakoval se do sprch. Toho využili hosté a po standartní situaci Popelkou srovnali. Přítočno najednou cítilo velkou šanci na srovnání. Naopak zavidovští vrhnuli všechny síly na ubránění výsledku. To se nakonec podařilo a domácí si připsali tři body. Podzim tak stráví na pátém místě.

Daniel Devera: “ Dnes to byl začátek z říše snů, bohužel po půli opět naše klasika, místo abychom soupeře dorazili, tak se klepeme až do konce o výsledek. Výsledku si ceníme, ale je potřeba přes zimu opravdu máknout a přestat žít z minulosti.“

Zavidov: A. Kraus – Zuda, Hornof, L. Kapoun, Krejčí – Neveďal (82. Pšenička), Devera, D. Štiller (64. Vitner), Hanych, Žďánský (24. Skoupý) – Korčák. Trenér: Daniel Devera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *