Městečko odjelo s bůrem!

Zavidov B – Městečko 5:2 (2:1)
V dalším kole přivítala rezerva Zavidova další překážku ve své cestě za záchranou soutěže. Domácí vyhráli poslední tři zápasy a svou soutěž chtěli prodloužit i o tento zápas.
Do zápasu vstoupili lépe zavidovští, kteří hráli více na balónu. Do vedení se dostali v 19. minutě, kdy se střelou z vápna prosadil domácí kanonýr Sekyra 1:0. Ten přidal i druhý gól, když se po nahrávce od Jančaříka opět prosadil střelou z vápna 2:0. Městečko se do šancí dostávalo spíše sporadicky, ale hned z té první snížilo. P. Šnídl se postavil k přímému kopu z vápna a využil špatně postavené zdi A. Krause a jeho obstřel skončil v bráně 2:1.
Druhý poločas začal rychlou brankou Zavidova. Devera ml. vysunul kolmicí Dvořáka do úniku a ten mířil křižnou střelou přesně k tyči 3:1. V 66. minutě se situace opakovala. Tentokrát byl však Dvořák sražen a kopala se penalta. K té se postavil Jančařík, který se z puntíku nemýlí 4:1. O tři minuty později to byl opět Jančařík, který skóroval, když se uvolnil ve vápně a bylo to již 5:1. Zápas se pak spíše už jen dohrával. Poslední branku vstřelil Ryba z Městečka. Po brankové čáře protáhl P. Šnídl, našel před brankou Rybu a tomu stačilo pouze nastavit placírku 5:2.