Konečně si zahrajeme zápas!

Po dlouhých osmi měsících sehrají zavidovští fotbalisté přátelský zápas. V rámci turnaje okresních celků nastoupí v neděli 6. 6. od 11:00 na hřišti Tatranu Rakovník proti místní rezervě.

Poslední soutěžní zápas odehráli naši borci 11. 10. 2020 na hřišti Braškova, kde prohráli ostudně 5:3. Od té doby byla sezóna přerušena, aby byla následně, tentokrát již po osmi kolech, ukončena. Kvůli koronavirové krizi se tak nedohrála druhá sezóna v řadě.

Hráči se celou dobu připravovali individuálně, až v posledních týdnech vyběhli opět na zavidovský pažit. Nyní nastal čas ukázat, v jaké se nachází formě. V neděli 6. 6. poznají zavidovští po dlouhých osmi měsících zápasové tempo, od 11 hodin se utkají na hřišti Tatranu Rakovník s místní rezervou. Utkání proběhne v rámci turnaje okresních celků, kterého se mimo Zavidova a Tatranu zúčastní ještě Baník Lubná a rezerva SK Rakovník. O datech a časech dalších zápasů Vás budeme informovat.

Přijďte se podívat na zajímavou podívanou a po dlouhé době zafandit Vašemu oblíbenému klubu!