Diepolda červená stála rezervu body

Mšecké Žehrovice – Zavidov B 4:1 (0:1)

Už jen tři kola zbývají do konce Okresního přeboru. Zavidovská rezerva odjížděla tentokrát k zápasu na půdu loňského mistra Mšeckých Žehrovic.

Kdo čekal jasnou partii ze strany domácích byl překvapen. Hosté byli ze začátku aktivnější a mohli jít do vedení, avšak Horvát si dvakrát v úniku příliš ukopl míč a domácí brankář včas zasáhl. Poté se osmělili také domácí, ale jejich střely trefily pouze prostor, kde stál hostující brankář A.Kraus. V 16. minutě šli zavidovští do vedení. Těsně za půlkou se opřel do míče Vanický, který viděl výše postaveného brankáře domácích, a nádhernou střelou ala Beckham skóroval 0:1. Následně mohl zvýšit opět v úniku Horvát, ale Kolek byl proti. Těsně před půlí se hosté nechali zatlačit na svou polovinu, z čehož vyplynulo několik šancí Žehrovic. Nejprve však po rohu mířil Elsnic hlavou těsně vedle, aby se následně vytáhl hostující A.Kraus proti střele pod břevno od Jindry.

Druhá půle byla opakem té první. Domácí do ní vstoupili aktivně a šli si za otočením zápasu. To se jim povedlo po pěti minutách. Po nedorozumění třech hráčů Zavidova, kdy jeden na druhého spoléhali s odkopem, se dostal míč až k Jindrovi, a ten propalil A. Krause 1:1. Další klíčový okamžik duelu přišel v 64. minutě, kdy Diepold ve snaze zabránit průniku domácích zastavil Kočího a rozhodčí tasil rovnou červenou kartu. Zavidovští se stáhli do obranného valu a bránili remízu. Jejich obrana však byla pokořena v 64. minutě, kdy si domácí pomohli přímým kopem, po kterém se na zadní tyči prosadil Škuthan 2:1. Zavidovským pak už nezbývalo nic než i v deseti otevřít obranu a snažit se o vyrovnání. To bylo blízko v 70. minutě, kdy Jančařík prostrčil na Horváta, a ten v tutovce mířil těsně vedle tyče. O tři minuty později bylo rozhodnuto. Kočí utekl po křídle, našel nahrávkou pod sebe Jindru, který přidal svou druhou branku v zápase 3:1. Konečnou podobu výsledku dal v 86. minutě Elsnic, který se prosadil po centru od Jindry 4:1.

Aleš Kraus: „Dneska je to velká škoda. První půli jsme hráli dobře a mohli jsme klidně vést více než o gól. Rozhodl vstup do druhé půle, kdy jsme nezachytli začátek a pak šli zbytečně do deseti. To rozhodlo. Za bojovnost, ale kluky musím pochválit.“

Zavidov B: A. Kraus – Diepold, Pšenička (69. Koc), L. Jelínek, Pešek – Tran (83. J. Kraus), Matějka, Vanický, Křivohlavý – Horvát, Jančařík. Trenér: Richard Štiller

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *