Místo tří bodů pouze jeden

Zavidov B – Senomaty 3:4 np (1:1)

Poslední kolo čekalo také zavidovskou rezervu, která se utkala v derby s berany ze Senomat. Domácí začali zápas opatrně s viditelným respektem z ambiciózního soupeře. Toho využili hosté, kteří spoléhali na úderné útočné duo Vávra – Moroz. Právě Moroz se v 10. minutě řítil sám na M. Štillera, který ale předvedl bravurní zákrok. Poté se osmělili také domácí a rovnou z toho byla branka. Havel st. zalepil míč pro Michala Petrů, ten vysunul kolmicí do úniku Dvořáka, který své sólo zakončil střelou k tyči 1:0. Za pět minut mohli domácí přidat další branku, když Dvořák vysunul do úniku Havla st., ten však své sólo zakončil pouze střelou do brankáře Hornofa. A tak se trestalo na druhé straně, kdy se do své druhé šance v zápase dostal Moroz a tentokrát se nemýlil 1:1. Zbytak poločasu se odehrával mezi vápny bez větších šancí na obou stranách.

Druhá půle začala parádou Marka Havla. Ten se postavil k přímému kopu z 30 metrů a nádhernou střelou přes zeď vymetl šibenici 2:1. V 55. minutě to bylo již o dvě branky. Za vápnem se levačkou opřel do míče Skoupý a trefil spojnici, k odraženému míči ale nejrychleji přispěchal Petrů a dorazil do odkryté branky 3:1. Zavidovští pak opět dojeli na špatné bránění, kdy povzbuzeni dobrým výkonem chtěli přidat další branky a zapomínali na bránění. V 74. minutě tak vnikl do otevřené obrany Moroz a s pomocí několika tečí dostal míč do sítě 3:2. Dvoubrankové vedení mohl Zavidovu zajistit Havel st., který dostal nahrávku od J. Krause ale z tří metrů přestřelil prázdnou branku. V 81. minutě měli domácí opět otevřenou obranu, hosté šli do brejku a Vanický nešťastně fauloval ve vápně Moroze a byla z toho pětka. Sám faulovaný penaltu proměnil a završil svůj hattrick 3:3. V 90. minutě skóroval po centru J. Kraus, ale rozhodčí Vodrážka gól neuznal kvůli domnělému ofsajdu, i přesto, že míč letěl od senomatského hráče.

V penaltách byli šťastnější hosté, kteří proměnili všechny pokutové kopy, z domácích bohužel zahodil Havel st., kterého vychytal Hornof.

Aleš Kraus: „Dnes jsme nepodali špatný výkon, ale opět neumíme dotáhnout nadějný výsledek do konce. Místo toho, abychom jsme to za stavu 3:1 zavřeli, tak útočíme s otevřenou obranou. Senomatům jsme vyrovnání doslova nabídli. Místo tří bodů máme jeden“.

Zavidov: M. Štiller – Jelínek, Vanický, Pšenička (37. Zuda), P. Šíma – Havel ml., Dvořák (77. J. Kraus), D. Štiller (55. Devera), Skoupý (77. Hvězda) – Petrů, Havel st. Trenér: Richard Štiller