Zavidovští zvrátili zápas v Rynholci ve druhém poločase a vezou si 3 body

Baník Rynholec vs. FC 05 Zavidov B 2:3 (2:1)

Zavidovská rezerva zajížděla tuto neděli na umělou trávu do Rynholce. Utkání začalo velmi svižně a již v 15. minutě otevřeli domácí po chytré střele z otočky skóre utkání – Iker Štiller v brance neměl šanci  1-0. V prvním poločase se hrál velmi tvrdý zápas, a to především z domácí strany. Toho se ovšem nezalekli hosté a Folkmanem snížili v průběu prvního poločasu na 1-1. Bohužel nerozhodný stav nevydržel dlouho a ve 40. minutě šli domácí opět do vedení po velmi sporném gólu 2-1.

Druhý poločas začal přesně podle představ zavidovských. Vyrovnání přišlo z pokutového kopu, který s přehledem proměnil Petr Čech st. po faulu na výborně hrajícího Jardu Koce. V 70. minutě se stalo klíčovým okamžikem pro celý zápas vyloučení domácího borce, který musel předčasně do sprch po brutálním faulu na zavidovskou břitvu Pavla Pešíra Peška. Obrat zápasu mohli diváci sledovat v 80. minutě, když po levé straně ufáral všem nechytatelný Richard Štiller a s přehledem poslal míč podél domácího brankáře a zařídil tak hostům velmi cenné vítězství.

Sestava: Iker Štiller – Skoupý (75. min. Kraus), Burdil, Plincner, Pešek – Folkman, Čech st., Štiller R., Jelínek – Čech ml. (85. min. Nágl), Koc