Zavidovské torzo nestačilo na Komárov!

FK Komárov – FC 05 Zavidov 6:2 (3:1)

V sobotu odjeli zavidovští fotbalisté k dalšímu utkání I. A třídy, když se před obědem představili na hřišti Komárova. Trenér Bedřich Koch měl velké problémy se sestavou – oproti úternímu zápasu chyběli Beneš, Vanický, Čech ml., D. Štiller, Jančařík, Dvořák a distancovaný Žďánský. Na hrot útoku se tak musel postavit náhradní brankář Aleš Kraus.

Prvních sedmnáct minut rozhodlo zápas. Domácí šli do vedení již po dvou minutách, když šel sám na Kuklu Kolář a nezaváhal – 1:0. V 11. neodvrátila zavidovská defenziva centr mezi malé vápno a penaltu a Zítek překonal Kuklu – 2:0. V 17. přišla další pohroma. Zavidovští opět nebyli důrazní před brankou a Srp se mohl radovat z gólu – 3:0. Poté se hra opticky srovnala. Minutu před přestávkou si Knor vybojoval míč. Vnikl do vápna a prostřelil brankáře – 3:1.

Začátek druhého dějství přinesl vyrovnaný fotbal. Klíčový okamžik přišel v 57., kdy P. Šíma předskočil brankáře, ale jeho střela jen těsně minula prázdnou branku. Za dvě minuty přišel trest. Domácí z trestného kopu Pužíkem zvýšili – 4:1. A za čtyři minuty přidali po nedorozumění Hornofa s Klouček pátý gól, jehož autorem byl Nový – 5:1. Aby toho nebylo dost, tak v 79. Kolář překonal Kuklu pošesté. Poslední slovo ale měli hosté. Koch zahrával rohový kop, který před branku vrátil A. Kraus a Klouček mírnil zavidovskou porážku – 6:2.

Bedřich Koch: „Jsem hluboce zklamaný z přístupu některých hráčů, kvůli kterým jsme prohráli. Dnes neprohráli ti, co byli na hřišti, ale ti, co nás nechali na holičkách. Klukům, kteří bojovali na hřišti, bych chtěl poděkovat.“

Zavidov: Kukla – Vitner, Klouček, Hornof, L. Kapoun – P. Šíma, Koch, Devera, Knor – A. Kraus, Korčák. Trenér: Bedřich Koch. -tělo-