Zavidovská rezerva potvrdila úvodní výhru vítězstvím v Lišanech

SK Lišany vs FC 05 Zavidov B 0:2 (0:1) 
Zavidov k druhému mistrovskému zápasu zajížděl do Lišan, trenér Plincner postrádal jen R. Štillera, jinak sestava byla stejná jako z prvního zápasu.

Utkání začalo mírným tlakem domácích, kteří se prvních 10 min. snažili dostat přes hostující zadáky, což se jim díky výborné hře zavidovské obrany nedařilo. Pak již převzal taktiku nad hrou Zavidov a zatlačil domácí na jejich polovinu a bylo jen otázkou času, kdy se povede vstřelit první gól. Velkou zásluhu na tom měla útočná dvojice Hlušička a Čech ml. Po faulu na Hlušičku zahrával přímý kop Zdeněk Šmíd a ten zapadl až za domácího golmána, vedení 1:0. Zavidov se i nadále tlačil do útoku a snažil se přidat druhý gól, který se povedlo dát, i s velkým přispěním domácího obránce, který nastřelil nabíhajícho Petra Jelínka a míč se dokutálel až za brankovou čáru – 2:0.

Druhý poločas začal tlakem domácího mužstva, který se snažil vstřelit kontaktní gól, ale díky výborné hře celého týmu se povedlo udržet čisté konto a vybojovat tři důležité body ze hřiště soupeře.

Sestava: M. Štiller – L. Plincner,Z. Šmíd, P. Pešek, M. Skoupý – O. Folkman, P. Čech st., L. Blecha, P. Jelínek (46min. P. Novák), P. Čech ml. (80 min. J. Kraus), H. Hlušička
 
Branky: Šmíd Zdeněk, Jelínek Petr 
 
Trenér: Plincner Jiří 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *