ZAVIDOV VYHRÁL NAD REZERVOU TATRANU

Utkání přineslo mnoho zajímavých momentů. První poločas domácím mladíkům, kteří se lépe pohybovali a díky přesné a rychlé kombinaci přehrávali soupeře. Do vyložené šance se i díky velmi dobře chytajícímu Kuklovi v brance Zavidova nedostali. Hostující brankář bravurně četl hru a vždy včasným výběhem dokázal stáhnout do svých rukavic finální přihrávku domácích fotbalistů. V opačných případech hráči rezervy prováhali vhodný okamžik pro zakončení.
Druhý poločas byl naprosto odlišný. V dresech Tatranu jako by nastoupili jiní hráči. Místo kolektivní a kombinační hry začali domácí sázet na individuální průniky, které neměly šanci na úspěch. Zavidovští od prvních minut ovládli hru a vytvořili si po dobrých kombinacích pět vyložených šancí. Krejza, Korčák a Škyta buď netrefili z bezprostřední blízkosti branku, nebo dobře zasáhl Zach. Míč za jeho zády tak skončil naštěstí pro domácí jen dvakrát. Nejdříve se v 67. uvolnil na vápně Škyta a levačkou prostřelil Zacha – 0:1. Pojistku hosté přidali po zaváhání Kollára, který nezastavil Korčáka, na jehož centr si naběhl Krejza, jemuž stačilo jen nastavit placírku – 0:2. V závěru mohl po rohovém kopu snížit Bethel, ale jeho střelu z otočky bravurně zlikvidoval Kukla.
Tatran B: Zach – P. Kollár – L. Beneš, Weis (62. D. Šika), M. Konopásek – Medřický (70. Sixta), J. Konopásek (46. M. Kučera), L. Šika – Bethel, Pokorný. Trenér: Ladislav Šika.
Zavidov: Kukla – V. Beneš – Pešek, Hvězda, Pichner – Skoupý (46. Koc), Devera, D. Štiller, L. Blecha (46. Krejza) – Korčák, Škyta. Trenéři: Zdeněk Pichner a Jaroslav Hamouz. tělo