ZAVIDOV VYHRÁL NA TATRANU

Od prvních minut se hrál vyrovnaný zápas ve vysokém tempu, kterému nechybělo ani pár ostřejších zákroků a soubojů na každé straně.Do první šance se dostali domácí,když po naší chybě střílel L.Mrázek do břevna.Tatran nepolevil a mladičký Vávra nastřelil výborně chytajícího Kuklu.V 35. minutě ve vápně vletěl do souboje s Krejzou domácí Dvořák.Oba zůstali ležet,protože se střetli hlavami.K údivu všech,kromě domácích příznivců,se kopala penalta po faulu našeho hráče.Na značku si to postavil M. Konopásek a náš Kuklíno mu to chytil.Čtvrtou a taky poslední obrovskou šanci měl na noze L.Mrázek.Osamocen na malém vápně minul z voleje míč.Nedáš,dostaneš se hned potvrdilo za několik minut ,když  se Špička uvolnil na levé straně,naservíroval míč na nohu Korčákovi,který uklízel k tyči 0-1.Další naši šanci měl na hlavě Devera ,ale domácí brankář se štěstím míč vyrazil z brankové čáry.

Úvod druhého poločasu patřil domácím,ale nikdo nedokázal poslat míč do vápna nebo dát finální přihrávku. Po 10min. se hra vyrovnala a udeřili jsme na druhé straně. Blecha se protáhl po levé straně, ostrým míčem našel na zadní tyči Pichnera, který uklízel do prázdné branky 0-2.Po této brance už bylo na hřišti jen jedno mužstvo a vytvořili si tři 100% šance.Jednu měl na noze Škyta,který si pohrál s domácí obranou a jen o kousek minul vzdálenější tyč.V 80. min.střílel z 25m znovu Škyta a domácí brankář jen stěží vyrážel mimo bránu.Poslední šanci měl Korčák,když  šel sám na brankáře,který ho ale vychytal, a tak jsme si odvezli tři bodíky.

Zdeněk Pichner: „Tatran si v úvodu připravil dvě šance, při kterých nás podržel Jarda Kukla. Nám následně pomohlo, že jsme se dostali do vedení a následně Jarda chytil penaltu. Ve druhé části se domácí snažili o vyrovnání, ale střelecky jsme se prosadili znovu my. Díky většímu důrazu a přesnosti v zakončení jsme zvítězili zaslouženě. Na můj vkus se na hřišti až zbytečně jiskřilo a byly k vidění ostřejší zákroky, což bylo i dílem těžkého terénu. Pro nás to jsou velice důležité tři body.“

Tn. Rakovník B: Kabele – Weis – M. Beneš, Kollár, Melichar – Dvořák, J. Konopásek (70. V. Mutinský), L. Beneš (10. M. Konopásek), L. Šika (81. Holeček) – L. Mrázek (60. Bethel), Vrána (81. Jiránek). Trenéři: Lukáš Kučera a Ladislav Šika.
Zavidov: Kukla – V. Beneš – Liprt, Šmíd, Hvězda – L. Blecha (85. Bok), Špička (75. Hamouz), Devera, Krejza (46. Pichner) – Korčák, Škyta. Trenéři: Zdeněk Pichner a Jaroslav Hamouz.