Zavidov udolal Jeneč

Sokol Jeneč – FC 05 Zavidov 0:1 (0:0)

V dalším kole jsme zajížděli na Sokol Jeneč.S našim týmem neodjeli z různých důvodů Liprt,Vanický a J. Hamouz , a tak trenéři řešili místo předstopera,který nakonec odehrál Z.Šmíd a vedl si na jedničku.

Od prvních minut na velmi bahnitém a nerovném terénu se hrála nakopávaná nahoru dolu.Domácí hlavně hrozili míči za obranu,ve kterých si vytvořili i několik šancí,ale Kukla v bráně nás podržel.Na naši straně bylo taky několik šancí,ale řešení ve vápně bylo pomalé a kdybychom uklízeli z prvního doteku , tak jsme dali snad i branku.Bohužel se tak nestalo a tak poločas skončil po hrozném výkonu 0:0 .

Ve druhém poločase jsme přidali na obrátkách a hned v 50.min šel sám Korčák na domácího brankáře,ale jeho dělovkou skoro sestřelil startující letadlo.Další branku mohl přidat Špička,který byl osamocen na zadní tyči,ale křižnou střelou jen o kousek minul bránu.V 65. min.napřáhl ke střele Škyta  a domácí brankář se blýsknul parádním zákrokem.V 75. min. jsme měli velké štěstí,když domácí borec napřáhl z  25 m a orazítkoval naše břevno. V 85. min. jsme zahrávali rohový kop, na který si naběhl V.Beneš a z voleje propálil vše ,co mu stálo v cestě.Poslední šanci měl kapitán Devera,který jako štírek proklouzl za domácí obranu,ale v rozhodující chvíli mu obránce zablokoval nahrávku na osamoceného Škytu,který by uklízel do prázdné brány.Konec zápasu už žádnou další šanci nepřinesl, a tak si odvážíme po bojovném výkonu ze druhého poločasu důležité tři body.

Branka: V. Beneš

sestava:Kukla- Beneš-Pichner,Šmíd (J.Koc),Hvězda-Blecha-Bok (A.Špička),Devera,Krejza (D.Štiller) -Škyta.Korčák