Zavidov se veze na vítězné vlně

Vinařice – Zavidov 1:3 (0:1)

Na hrbolatém terénu patřil úvod domácím, ale zavidovská obrana odolala. V 11. přišla rychlá akce hostů, na jejímž konci byl Vitner, který ve skluzu poslal míč do protipohybu brankáře – 0:1. Domácí se sice snažili o překonání zavidovské obrany, ale do šancí se dostávali hosté. Korčák dvakrát zakončoval, ale jednou vedle a podruhé do brankáře. V závěru domácí zahrozili po standardních situacích, ale vyrovnání nepřišlo.

Úvod druhé části vyšel hostům. Nejprve utekl Korčák, který ale při lobu brankáře poslal míč do tyče. Chvilku na to se ovšem k trestnému kopu postavil Koch a krásnou střelou překonal brankáře – 0:2. Domácí vsadili na nakopávané míče, ale obrana Zavidova fungovala bezchybně. Klid do zavidovských řad mohl přinést Jančařík, ale jeho obstřelení brankáře bravurně vyrazil. Chvilku na to ale už nestačil na stejné zakončení do Žďánského – 0:3. Chvilku na to stejný hráč mířil jen do boční sítě. Poslední slovo ale měli domácí. Po rohovém kopu se dostal míč na vápno, kde se do něho opřel Bramskiy a napálil jej pod břevno – 1:3.

Bedřich Koch: „Děkuji týmu za výborně zvládnutý zápas. Všichni pracovali na jedničku, čehož si hodně cením.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Polák, Hornof, Hvězda – D. Štiller (56. Jančařík), Koch, Klouček, Knor (76. Žďánský) – Korčák (87. P. Šíma), Vitner. Trenér: Bedřich Koch.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *