Zavidov neuspěl

Ve čtvrtek odjeli zástupci FC 05 Zavidov Miroslav Šindler a Pavel Šíma k jednání DK SKFS s malou nadějí, že by docílili změny trestu ohledně kontumování zápasu se Všenory pro pozdní zahájení utkání, kvůli porouchané tiskárně. Zavidovští se chtěli pokusit docílit pouze finanční pokuty, což fotbalové řády umožňují. Se sarkastickým vyjádřením můžeme říci, že finančního postihu Zavidovští dosáhli, ale bohužel jako přídavek k již ohlášené kontumaci. Jednoduše shrnuto – Zavidovští přišli díky pozdnímu zahájení zápasu (po čekací době) u zeleného stolu o tři body (na hrací ploše vyhráli 6:3) a k tomu musí ještě zaplatit 2000 Kč. Perličkou nad tím vším je fakt, že delegátem utkání byl Luboš Helebrant.