Zavidov – Hředle 2:0 (1:0)

FC 05 Zavidov vs FK Hředle 2:0 (1:0)

Na krásně připraveném hřišti přivítali domácí tým ze Hředel, který si v jarní části sezony nevede vůbec špatně. Kdo si ale myslel, že se bude konat nějaká přestřelka, tak byl na omylu. Od úvodního hvizdu byli domácí lepším týmem a v prvních pěti minutách měli tři vyložené šance, které ovšem gólem neskončili. Po dobrém začátku utkání se hra vyrovnala a Hředle byly po zbytek utkání domácím důstojným soupeřem. První branka utkání padla v 15. minutě, o kterou se postaral zotavený Urik 1-0. Ve druhém poločase uklidnil domácí lavičku Beneš, který hlavou po centru Štillera zvýšil na konečných 2-0.

Sestava:  Červený – Pešek, Beneš, Hvězda, Krejza – Bok (55. Skoupý), Štiller D., Blecha (75. Devera) – Urik, Škyta (65. Pichner), Korčák