Žádná šance ani střela na branku

AFK Kácov – FC 05 Zavidov 3:0 (1:0)

K dalšímu utkání I. A třídy zajížděli fotbalisté Zavidova do Vlašimi, kde se střetli s předposledním Kácovem, který má na umělé trávě ve Vlašimi domácí hřiště. Hosté odjeli bez řady opor a jejich výkon byl velice žalostný. Během utkání se nedostali do jediné vyložené šance a pořádně nevystřelili ani na branku.

Od prvních minut byli domácí bojovnějším týmem. Ani jeden souboj pro ně nebyl ztracený, což nakonec slavilo úspěch. V prvním poločase se prosadili jednou, když chyboval Hvězda. Kukla ještě vyloženou šanci vyrazil na roh, ale z něho Jančaříkem neobsazený Habal hlavou Kuklu překonal – 1:0.

Druhá část byla podle stejných not. Domácí, vědomi si složitého postavení v tabulce, bojovali o důležité body, a jejich cesta byla úspěšná. Rozhodující okamžiky přišly v 62. a 64. minutě, kdy vstřelili dva slepené góly. Nejprve Kuklu překonal křížnou střelou z rohu velkého vápna Petrů – 2:0. Za dvě minuty chyboval Liprt v rozehrávce a Pana placírkou nedal Kuklovi z malého vápna šanci – 3:0.

Jaroslav Hamouz: „Poprvé za dlouholeté působení u mužstva se stalo, že jsme se nevytvořili šanci a ani pološanci. Těžko se mi hledají hodnotící slova. Podali jsme ostudný výkon a domácí vyhráli zaslouženě. Takový přístup a výkon do I. A třídy nepatří.“

Zavidov: Kukla – Vanický, V. Beneš (61. D. Štiller), Liprt, Hvězda – Dvořák, Jančařík (78. J. Kraus), Polák, Špička – Žďánský (46. Zuda), Korčák. Trenér: Jaroslav Hamouz. -tělo-