Výhra po utrápeném výkonu

Zavidov – Unhošť 3:2 (2:1)

Na těžkém terénu se nehrál oku líbivý fotbal. Byl to spíš boj a většinou se nakopávalo. Středové hráče tak často bolelo za krkem, jak sledovali míče, které jim létají nad hlavami. Ve 30. min. přišel dlouhý nákop na Žďánského, který vnikl do vápna. Zpětnou přihrávkou našel z druhé vlny nabíhajícího Dvořáka, který se nemýlil – 1:0. Za šest minut bylo srovnáno. M. Štiller ještě bravurně vyrazil vyloženou šanci soupeře, ale vracející se L. Kapoun ve snaze odkopnout míč trefil vlastní branku – 1:1. Přesto šli domácí do kabin spokojenější. Ve 44. min. vysunul Vanický kolmicí Korčáka, který utekl. Udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky – 2:1.

Prvních deset minut druhé části bylo ve znamení tlaku domácích, ale bez efektu. Pak se hra srovnala. Hosté měli dvě šance, ale M. Štiller bravurně zasáhl. V 61. ale neměl šanci proti střele Dvořáka z trestného kopu do šibenice – 2:2. Rozhodující moment přišel v 72., kdy si na centrovaný míč naběhl Vanický. První pokus ještě za brankovou čárou neskončil, ale dorážka ano – 3:2. Závěr už si Zavidovští zkušeně pohlídali.

Daniel Devera: „Dnes to nebylo moc na krásu, ale kluci za bojovnost zaslouží pochvalu. Stejně jako Mates Štiller, který nás několikrát podržel. V příštím utkání bych byl rád, abychom navázali na fotbalový projev, kterým jsme se prezentovali ve Slaném.“

Zavidov: M. Štiller – L. Kapoun, Klouček, Hornof, Vanický – Dvořák (60. Jančařík), Koch (80. Čech ml.), Vitner (76. Hvězda), Knor (70. Zuda) – Žďánský, Korčák. Trenér: Daniel Devera.