Výhra po matném výkonu

Zavidov – Vinařice 4:1 (2:0)

Vstup do zápasu se domácím moc nepovedl. Jejich hře chyběla přesnost a nápaditost, což byla voda na vinařický mlýn. Zvrat přišel s prvním zavidovským gólem. Ve 23. min. vystřelil Krejčí. Brankář míč neudržel a dobíhající Dvořák měl snadnou úlohu skórovat – 1:0. Tímto gólem jako by z domácích spadla nervozita. Ovládli střed hřiště a byli lepším týmem. Ve 35. přišela druhá branka. Před pokutovým územím byl faulován Žďánský. Míč si postavil D. Štiller a krásnou střelou přes zeď vymetl šibenici – 2:0.

Vstup do druhé části domácím vůbec nevyšel. Přenechali hostům iniciativu. Byli nepřesní a prohrávali osobní souboje. V 60. přišel trest. Zelenka prostřelil A. Krause a hostům narostla křídla – 2:1. Až do 83. min. hosté bojovali o vyrovnání a někdy byli i blízko, ale sedm minut před koncem předvedl parádní akci Korčák, na jejímž konci byl zakončující Šíma – 3:1. To hosty úplně zlomilo a za dvě minuty dal výsledku definitivní podobu, po krásné individuální akci, domácí kapitán Tomáš Korčák – 4:1.

Daniel Devera: „Spokojený jsme s druhou polovinou prvního poločasu. S druhým poločasem už spokojený nejsem. Soupeř byl lepší. Musíme být pokorní a šťastní, že máme tři body a vyhráli jsme tímto rozdílem. Teď je důležité rychle zapomenout a pracovat dál.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Havel, Klouček, Hvězda – Dvořák (46. Zuda), Knor, D. Štiller (82. P. Šíma), Krejčí – Žďánský (62. Hanych), Korčák. Trenér: Daniel Devera. -tělo-