Bez opor to taky jde!

Zavidov – Hostouň B 2:1 (1:0)

Úvodní minuty přinesly vzájemné oťukávání. Aktivnější byli o malinko domácí, ale do šancí se nedostalo ani jedno mužstvo. Ve 25. vysunul D. Štiller Žďánského. Brankář zaváhal s vyběhnutím mezi malé a velké vápno. Když už se odhodlal, tak u míče podklouzl, čehož Žďánský využil a z úhlu poslal míč do prázdné branky – 1:0. Chvilku na to mohl po rohovém kopu skórovat Vitner, ale hlavou těsně minul míč.

Vstup do druhého poločasu měli domácí parádní. Na dvacet minut zamkli soupeře na jeho polovině, ale z řady šancí se ujala pouze jedna. V 54. vybojoval míč Jančařík. Přenesl míč na Knora, který ze strany vnikl do vápna a přesnou přihrávkou předložil tutovku Žďánskému, jemuž stačilo nastavit placírku – 2:0. V dalších minutách dělala hostům problémy Žďánského rychlost, který svým spoluhráčům připravil několik šancí, ale Zuda či L. Kapoun nedokázali dostat v malém vápně míč do sítě. A tak přišel trest. Po chybě v domácí rozehrávce hosté sedm minut před koncem snížili, ale víc už jim velmi dobře pracující domácí obrana nedovolila – 2:1.

Daniel Devera: „Měli jsme problémy se sestavou, když nám chybělo pět klíčových hráčů – Korčák, Koch, Hvězda, Dvořák a Klouček šel pouze v průběhu. Přesto kluci z béčka ukázali, že hrát umějí. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem a naše vítězství je zasloužené. Jen mě mrzí, že jsme si neodpustili ten náš nešvar a zápas si zbytečně v závěru zkomplikovali. Na tom musíme zapracovat.“

Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun, Vanický, Hornof, P. Šíma – Knor, D. Štiller, Vitner, Houdek (46. Zuda) – Žďánský (90. Denk), Jančařík (70. Klouček). Trenér: Daniel Devera.