V závěru přišli o vítězství

FC 05 Zavidov – SK Votice 3:3 (2:1)

Ve 14. kole I. A třídy přivítal Zavidov na svém hřišti Votice.

Vstup do zápasu měli domácí parádní. Již ve 2. min. vysunul Vanický Kročáka, který utekl. Přesnou přihrávkou našel P. Šnídla, kterému stačilo jen nastavil placírku a trefit prázdnou branku – 1:0. Potom se na dlouhé minuty nic nedělo. Až ve 31. chytil hostující brankář Tůma tutovku Krejzovi. Za minutu už se ale domácí radovali. Liprtův přetažený centr poslal hlavičkou přes celou branku do sítě Korčák – 2:0. Radost domácích ale trvala jen dvě minuty, když hosté po závaru před brankou prostřelili Kuklu – 2:1. Těsně před odchodem do kabin mohlo být vyrovnáno, ale Kukla bravurním zákrokem své spoluhráče podržel.

Také vstup do druhé části se domácím podařil. Korčák utekl po křídle. Zpětnou přihrávkou našel Truksu, který s pomocí břevna zajistil zavidovským barvám opět dvoubrankové vedení – 3:1. To však na vítězství nestačilo. V 68. přišel centr do vápna. Krejza nepokryl svého hráče, který nedal Kuklovi šanci – 3:2. Rozhodující moment přišel v 86., kdy Liprt špatně odkopl míč. Našel pouze Viskupa, který z hranice velkého vápna nedal Kuklovi šanci – 3:3. Přesto se mohli domácí radovat, ale střela Pavla Šímy dvě minuty před koncem, jen o centimetry přeletěla břevno.

Jaroslav Hamouz: „Objektivně řečeno, soupeř si za svůj výkon, alespoň bod zasloužil. Byl to jeden z těch lepších týmů, ale na druhou stranu. Dvakrát jsme vedli o dva góly a to bychom měli udržet a dotáhnout zápas do vítězného konce. Na hráčích leží deka, jak z neuspokojivých výkonů, tak ze situace, která nastala v týdnu ohledně kontumace. Musíme ale zvednout hlavu a jít dál.“

Zavidov: Kukla – Vanický, Liprt, Z. Šmíd, Hvězda – Truksa (65. Pichner), Jančařík, D. Štiller, Krejza – P. Šnídl (80. Pavel Šíma), Korčák. Trenér: Jaroslav Hamouz. -tělo-