TŘETÍ PORÁŽKA V ŘADĚ

FC Čechie Velká  Dobrá : FC 05 Zavidov 2:1 (2:0)

Z různých důvodů chyběli : Bok,Škyta a J.Hamouz

První poločas jsme zase prospali jako minulý zápas s Hřebčí.Domácím jsme darovali první branku sami,zahráváme rohový kop,domácí odkopávají k půlící čáře a jeden hráč vymotá naše tři,posune na druhého a ten postupuje na bezmocného Kuklu 1-0.Ani tato branka nás nenakopne a v soubojích jsme druhý a málo důrazný.Další branku přidali domácí po levé straně,když odcentrovali před branku a nehlídaný domácí borec si poradil podruhé 2:0.Jedinou šanci měl M.Skoupý,který trefil pouze brankáře.

Druhý poločas byl z naší strany lepší,přidali jsme na pohybu a začali si vytvářet i šance. Do hry naskočil Blecha,který rozhýbal domácí zadáky a přišel tlak na domácí mužstvo. Po jedné takové akci propálil Korčák vše co mu stálo v cestě 2-1. Další šanci měl na hlavě Korčák, který z malého vápna hlavou uklízel pod břevno,ale domácí brankář se blýsknul parádním zákrokem a vyškrábl míč mimo tři tyče.K další obrovské šanci vyslal Beneš Korčáka,ten plackou uklízel k tyči, ale domácí brankář  byl proti.A tak si Velká Dobrá  připsala důležité tři body na své konto.

V dalším kole přivítáme FK Chmel Mutějovice.

sestava:Kukla-Beneš,Koc,Vanický(46.Blecha),Pichner-Špička,Štiller D.,Liprt,Hvězda-Skoupý(65.Krejza),Korčák.