Smolná porážka v Cerhovicích

Cerhovice – Zavidov 3:2 (1:1)

Prvních dvacet minut přineslo vyrovnaný fotbal bez šancí. Ve 22. využil Fulín špatného postavení brankáře A. Krause, které z pětatřiceti metrů přehodil – 1:0. Zavidovští nesložili zbraně a ještě do přestávky srovnali. Po Polákově standardní situaci se v pokutovém území nejlépe orientoval Čech ml. a prostřelil brankáře – 1:1.

Vstup do druhé části se Zavidovským nepovedl. Uběhlo zhruba pět minut, kdy šli domácí po rohovém kopu opět do vedení – 2:1. Hosté ale vůbec nepůsobili odevzdaným dojmem a chtěli nějaké body „urvat“. V 62. poslal Koch do úniku Korčáka, který se nemýlil – 2:2. V 74. přišel rozhodující okamžik. A. Kraus podběhl míč, ke kterému se dostal Hnízdil a prostřelil L. Kpouna na brankové čáře – 3:2. V závěru se Zavidovští snažili o vyrovnání. Šance přišly, ale zakončení nebylo přesné.

Bedřich Koch: „Nemáme žádné body, protože jsme udělali více chyb, než udělal soupeř. Na hrbolatém terénu se fotbal moc hrát nedal, a tak rozhodovaly chyby a těch jsme udělali víc.“

Zavidov: A. Kraus – V. Beneš, Hornof (73. Dvořák), Polák, L. Kapoun – D. Štiller (58. Koch), Klouček, Knor, Žďánský – Korčák, Čech ml. (78. Vitner). Trenér: Bedřich Koch. -tělo-