S titulem v kapse pohodový zápas

Hostouň B – Zavidov 2:1 (0:1)

Hosté přijeli ve velmi dobré náladě, už věděli, že se stali vítězi I. B třídy. Domácí byli od prvních minut lepším týmem. Vytvořili si čtyři vyložené šance, ale A. Kraus byl skvělý a vše pochytal. A tak po půlhodině udeřil Zavidov. Po ojedinělé akci vysunul Krejčí Korčáka, který prostřelil brankáře – 0:1. Chvilku na to mohl zvýšit Žďánský, ale střelu mu nesedla podle představ.

Začátek druhé části byl ve znamení tlaku domácích fotbalistů, kteří hráli velmi dobrý fotbal. Zaslouženého vyrovnání se dočkali už po dvou minutách, kdy si na centrovaný míč naskočil Viduna a nedal A. Krausovi šanci – 1:1. Klíčový okamžik přišel po hodině hry, kdy se do letícího centru zavěsil Slanina a otočil vývoj – 2:1. V závěru měli Zavidovští optický tlak, ale bez vyložené šance.

Daniel Devera: „Dnes to byl zápas na morál. Včera jsme se dozvěděli, že jsme soutěže vyhráli, takže se mi zápas ani moc hodnotit nechce. Na druhou stranu musím klukům poděkovat, jak jej zvládli. Otázku postupu budeme řešit tento týden, ale podle mého zvítězí rozum.“

Zavidov: A. Kraus – Dvořák (79. P. Šíma), Havel, V. Beneš, Vitner (55. Zuda) – Krejčí, Klouček (79. Skoupý), D. Štiller (60. Jančařík), Hanych (73. Knor) – Korčák, Žďánský. Trenér: Daniel Devera. -tělo-