Rychlost a důraz na straně Spartaku

Spartak Příbram – FC 05 Zavidov 5:2 (2:1)
Ve 12. kole I. A třídy odjeli zavidovští fotbalisté do krásného areálu Spartaku Příbram s cílem už znovu konečně venku bodovat (naposledy v prvním kole v Mníšku). Začátek zápasu přinesl naději, že by se tak mohlo stát. Do první šance se dostal Korčák, ale špatně trefil míč, který tak brankář vyrazil na roh. Chvilku na to si Žďánský špatně zpracoval míč, čímž se připravil o možnost jít sám na brankáře. V 15. tak udeřilo na druhé straně. Rampa překvapil Krause setřelou z třiceti metrů – 1:0. Za deset minut bylo srovnáno. Kročák byl ve vápně faulován a D. Štiller z penalty nezaváhal – 1:1. Ve 33. si ale domácí vzali vedení zpět, když domácí rozehráli trestný kop na volného Rampu, jenž měl snadnou úlohu propálil Krause – 2:1.
Druhý poločas byl ze strany hostů fotbalovým odvarem. Domácí si na hřišti dělali, co chtěli a nebýt výborných zákroků Krause, tak bylo jejich vítězství vyšší. Po hodině hry podskočil Vanický centr a Šváb snadno dorazil míč do sítě – 3:1. V 68. přišel ojedinělý záchvěv hostů, když Klouček po rohovém kopu snížil, ale hned za minutu už to bylo znovu o dva góly, když se prosadil Voříšek – 4:2. Poslední slovo měli domácí v 76., kdy Šváb pečetil zasloužené vítězství Spartakovců – 5:2.
Jaroslav Hamouz: „Naše porážka je zasloužená. Domácí byli lepší, běhavějším, bojovnějším a důraznějším týmem. My byli na place jak namalovaní. Možná je to správná facka, abychom si uvědomili, že musíme hrát jinak. Jediní, kdo zaslouží pochvalu, jsou brankář Aleš Kraus a Matěj Zuda.“
Zavidov: Kraus – Zuda (84. Geier), Vanický, Klouček, Hvězda – D. Štiller, Knor, Liprt, Wittmayer – Korčák, Žďánský (63. P. Šíma). Trenér: Jaroslav Hamouz. -tělo-