Rezerva stoupá tabulkou!

Zavidov B : Kněževes 4:2 (3:0)

V posledním kole podzimní části sezóny přivítala rezerva Zavidova letos trápící se Kněževes. Domácí byli v zápase mírným favoritem, což potvrzovali hned od začátku. Do první šance se dostal domácí Tesař avšak nastřelil pouze brankáře Lenera. Domácí se nadále tlačili do zakončení. V 10. minutě se dostali již do vedení, když se k zakončení dostal na hranici penalty dostal navrátilec Houdek 1:0. Za pět minut to už bylo o dvě branky, po rohu se nejvýše do výšky pověsil Votroubek a zvýšil na 2:0. Zavidov nadále diktoval tempo hry. Postupně zahazoval jednu šanci za druhou. Změna ve skóre nastala až ve 38. minutě, po úniku se prosadil Dvořák 3:0. Do kabin se šlo za tohoto stavu

Druhá půle nepřinesla příliš záživný fotbal, zavidovští byli uspokojeni výsledkem a směrem dopředu byli bezzubí. Toho využili hosté, když po chybě v domácí obraně snížil Koloc 3:1. Poté následovala hluchá půlhodinka, která se divákům nemohla ani trochu líbit, jelikož se hrál fotbal nevalné úrovně. V 84. minutě zvýšil vedení domácí mladík Jelínek, který využil svých centimetrů a po rohu zavěsil 4:1. Vypadalo to, že už zápas tímto výsledkem skončí, poté však M. Štiller špatně vyhodil míč na Hvězdu, který míč ztratil. Toho využil Koloc a svým druhým gólem v utkání stanovil konečný stav utkání 4:2.

Aleš Kraus, náhradní brankář: „Dnes to byly pro nás povinné body, první půli jsme předváděli velice líbivý fotbal se spoustou šancí, kdy to mohlo být daleko větším rozdílem než 3:0. Poté jsme se však s výsledkem spokojili a výkon v druhé půli nebyl dobrý. Na to si musíme dát pozor a hrát fotbal celých devadesát minut. Tým zaznamenal velký posun oproti minulým sezónám a stoupá tabulkou. Příští týden hrajeme opakovaný zápas s Městečkem a pak už jen zhodnotíme sezónu na dokopné“.

Zavidov: M. Štiller – Hvězda, Vanický, Vitner, Jelínek- Petrů, Dvořák, Skoupý, Houdek – Votroubek (74. P. Čech st.), Tesař. Trenér: Petr Čech st.

Fotogalerie od Štefana Ferencze: https://fotbalunas.cz/zapas/286919/galerie