Rezerva si poradila i na pažitu v Kroučové

So. Kroučová vs FC 05 Zavidov B 2:4 (0:2)

V dalším kole zavítal Zavidov B na hřiště Kroučové. Ze základní sestavy trenérovi chyběl jen H. Hlušička, který byl nemocný. Zápas od začátku měli ve svých rukou zavidovští hráči, kteří udávali tempo a hru. Od prvních minut se tlačili před branku domácích a snažili se překonat domácího brankáře, který dlouho odolával střelám a útokům hostujících hráčů. První obrovskou šanci měl Čechíno starší, který po krásném pasu byl sám před gólmanem, ale opět nedal. Nejlepší střelec minulé sezony letos tápe, ovšem co nedá, to alespoň odpracuje ve středu hřiště. Poté však již přišli góly, o první se postaral P. Novák po krásném pasu od L. Blechy a obětavým pádem na zem doslova a do písmene dotlačil míč za brankovou čáru 0-1. Druhý gól pověsil M. Urik, když si narazil s domácím obráncem a technickou střelou nedal gólmanovi sebemenší šanci 0-2. Takový stav zůstal i na konci 1 poločasu.

Druhý poločas začal ve stejném duchu a Zavidov se tlačil dopředu a snažil se vstřelit další góly. Hosté byli ve všech ohledech lepší, tudíž se nemohl nikdo divit, když přidal další dva góly M.Urik. Blízko svému prvnímu gólu v sezoně byl opět kapitán P. Čech st., ale jeho velice tvrdá střela skončila na tyči, která k překvapení všech zůstala na svém místě. V tuto chvíli vše vypadalo na jasnou výhru hostů. Avšak zavidovští, spokojeni výsledkem, polevili a hosté toho patřičně využili. Nejprve snížili stav na 1:4 střelou z vápna a poté po rozporuplném zákroku O. Folkmana se z penalty radovali podruhé 2:4. Toť ovšem bylo vše ze strany domácích, a proto zavidovští pokračují ve spanilé jízdě bez jediné ztráty bodů.

 

Sestava: M. Štiller – Z. Šmíd, P. Pešek, L. Plincner (70.min J. Kraus), P. Jelínek (80. min. Z. Nágl), – P. Novák (46.min. O. Folkman), P. Čech st., R. Štiller, L. Blecha  – M. Urik, P. Čech ml.
Branky: M. Urik – 3, P. Novák – 1
Trenér: J. Plincner