Rezerva pokračuje ve spanilé jízdě

FC 05 Zavidov B vs Baník Rynholec  4:0 (1:0)

Nedělní zápas se nesl v duchu týmů, jež doposud neztratily ani bod. Domácí Zavidov přivítal na svém pažitu Baník Rynholec. Trenér Plincner v tomto zápase nemohl počítat hned s několika oporami ze základní sestavy – P. Čech ml., O. Folkman, L. Blecha, proto byl na výpomoc povolán M. Urik a J. Hvězda z A-týmu.

Zápas začal ve svižném tempu, kde se obě mužstva snažila hrát útočný fotbal. Postupem času začali mít domácí hráči více míč na svých kopačkách a tlačily se k brance soupeře. Po jedné akci z velkého vápna napřáhl M. Urik a míč poslal k tyči, hostující gólman na tento míč nedosáhl a bylo z toho vedení 1:0. Hlavní moment ovšem nastal těsně před ukončením prvního poločasu. Hostující kapitán neunesl tíhu okamžiku a poslal spršku slin na Pavla Peška, který do něj hrubě zajel. Vše viděl rozhodčí, který poslal kapitána do sprch. Po tomto incidentu se veškeré šance hostů na korigování skóre rozplynuly. Druhý poločas Zavidov využil powerplay a po gólech Jelínka, Hlušičky a Plincnera se raduje ze čtvrté výhry ze čtyř zápasů.

Sestava: M. Štiller – Z. Šmíd, P. Pešek, M. Skoupý, L. Plincner – P. Jelínek (J. Kraus), P. Čech st., R. Štiller, J. Hvězda (P. Novák) – H. Hlušička, M. Urik
 
Branky: M. Urik, P. Jelínek, L. Plincner, H. Hlušička
 
Trenér: J. Plincner