Rezerva padla v Senomatech

Body zůstaly i přes posily v týmu hostů doma Semomatům

Dnes přivítali Senomatští soupeře ze Zavidova. Zápas byl podstatně jiného kalibru, než minulý týden s Olešnou. Zavidovští posilení o několik hráčů z A mužstva se hned od začátku ujali balónu a diktovali tempo. Přesto ale Berani slaví další domácí body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Gólově vyrovnaný první poločas

První šance patřila posíleným hostům, kdy Ryšavý pálil zpoza vápna a brankář „Beranů“ Kučaba musel vytáhnout výborný zákrok, aby balón vytěsnil alespoň na břevno. Jenže záhy zaváhala zavidovská obrana, Jakub Vávra se prosadil přes dva obránce a nakonec obhodil i gólmana, 1:0. Poté se hra vrátila opět do starých kolejí, kdy Zavidovští drželi balón, ale Senomatští je v podstatě nepouštěli do žádných vyložených šancí. Hosté se vyrovnání dočkali až tesně před půlí, kdy Trešlovi nevyšla klička na polovině hostů a Ždánský se po pravé straně utrhl do brejku, nádherně našel ve vápně naběhnutého Ryšavého, který již zakončoval do prázdné branky, 1:1. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.

Druhá část byla v režii domácích

Druhá polovina byla o snaze hostů zdolat senomatskou obranu. Ta byla ale výrazně proti, navíc jeden z brejků přinesl podle otřrpaného úsloví „nedáš, dostaneš“ radost pro domácí. Kodeš se po vhazování uvolnil na levé straně a přihrál nové jarní posile Vojtěchu Kuklovi, který zpoza vápna bodlem zaskočil Štillera v brance a zvýšil na 2:1. Další vývoj zápasu byl opět již podlé zaběhlého scénáře, jen ku škodě hostů jejich převaha končila víceméně  vždy před šestnáctkou domácích. A tak přišel další gól domácích, kdy kapitán Martin Karnold dostal nádherný balón od Vojtěcha Kukly, který zatáhl do vápna, posadil nejdříve drze „na zadek“ obránce, pak i gólmana a zvýšil již na 3:1. V té chvíli uř chybělo jen pár minut do konce a konečný výsledek již žádně změny nedoznal. Senomaty tak mohou slavit plný bodový zisk i z druhého domácího zápasu a začínají putovat tabulkou směrem ke klidnějšímu středu.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Brda Jan – ŠPIDRA Marek, DĚDEK Josef.

Autor:Fotbal u nás