První porážka přišla ve Zdicích

FK Olympie Zdice vs FC 05 Zavidov 1:0 (0:0)

K dalšímu utkání zajížděl zavidovský tým na horkou půdu do Zdic. Utkání začalo pro zavidovské velmi dobře, když se opřeli do domácích a zatlačili je na vlastní polovinu. Ihned ve 2. minutě se po centru z pravé strany dostal do zakončení Korčák, ale domácí brankář střelu vyrazil nohama. V 7. minutě pálil nebezpečně Škyta. Po čtvrt hodině hry se hosté přizpůsobili hře domácích a začla doslova nakopávaná a fotbal na oko diváka se stal nezáživným. Hrálo se po vápno a větší šance přišly až ve druhém poločase.

Ten začal opět lépe pro hosty, ale chybělo zakončení. V 55. minutě měli domácí obrovskou šanci, ale Kukla nadvakrát podržel své spoluhráče. V 72. minutě se dostal z levé strany do vápna Špička, který volil nahrávku na Korčáka, kterému chyběl krok k jasnému gólu. Když se neujala ani střela Boka, kterou domácí brankář vyrazil na rohový kop, museli domácím hráčům pomoci samotní rozhodčí. V 80. minutě skórovali domácí z 2metrového ofsajdu. Bez nastavení jediné minuty odpískal sudí konec, a tak domácí zvítězili 1-0. Po velmi špatném výkonu tak Zavidov utrpěl první porážku.

Sestava: Kukla – Koc, Beneš, Liprt, Pichner – D.Štiller (25. min. Skoupý), Bok, Devera, Špička – Škyta, Korčák