Prohra po špatné druhé půli!

TJ Tuchlovice – FC 05 Zavidov 4:1 (0:1)

V sobotu sehráli zavidovští fotbalisté na umělé trávě v Rynholci další případný duel, kde se „popasovali“ s Tuchlovicemi, které hrají krajský přebor.

První poločas přinesl vyrovnaný fotbal a nebylo znát, že Zavidov hraje pouze I. A třídu. Dokonce se dostal již po sedmi minutách do vedení, když Korčák získal míč, utekl, udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky – 0:1. V dalším průběhu byly k vidění šance na obou stranách, ale brankáři byli vždy na místě. Hlavně Kukla předvedl několik bravurních zákroků.

Do druhého poločasu Zavidovští prostřídali, což úplně narušilo herní styl a výkon. Navíc je položil laciný vyrovnávací gól, když A. Krause překvapila střela ze třiceti metrů, která se odrazila od břevna k volnému hráči, jenž snadno zakončil – 1:1. V dalších minutách převzaly Tuchlovice iniciativu a odměnou jim byly tři góly v Krausově síti – 4:1. Výkon Zavidova už nebyl tak kompaktní jako před přestávkou, což znamenalo, že k dramatu už nedošlo.

Miroslav Šindler (vedoucí mužstva): „V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal a s výkonem kluků musím být spokojen. Po přestávce už to nebylo ono. Tuchlovice byly lepší a zaslouženě vyhrály.“

Zavidov: Kukla (46. A. Kraus) – Vanický, V. Beneš, Hornof, L. Kapoun – Dvožák, Klouček, Koch, Jančařík – Korčák, P. Čech ml. Hokejobvě střídali: Žďánský, P. Čech st., Kříž, Vitner. Mužstvo vedl: Miroslav Šindler. -tělo-