Přípravka absolvovala dva miniturnaje

Naše přípravka absolvovala pod vedením trenérů J. Koce a M. Diepolda v krátké době dva miniturnaje okresní soutěže přípravek.

První z miniturnajů se uskutečnil v pátek 22. 6. 2015 v našem areálu FC 05 Zavidov za účasti týmů SKP Rakovník, Tatran Rakovník, TJ Roztoky  a domácího FC 05 Zavidov.

Hrálo se na krásně upraveném pažitu, který přispěl ke kvalitním výkonů všech hráčů a hráček. Ve všech utkáních padalo mnoho gólů, takže se bylo neustále na co dívat. Náš Tým se v této konkurenci neztratil a je třeba všechny děti za předvedené výkony pochválit.

Druhý z miniturnajů se uskutečnil ve čtvrtek 28. 5. 2015 v Rakovníku v areálu místního SK Rakovník. Tentokrát se miniturnaje účastnily jen tři týmy, náš FC 05 Zavidov, Tatran Rakovník a domácí SKP Rakovník.Hrálo se na hlavním hřišti, což byl pro mnohé děti obrovský zážitek. Hrál se otevřený fotbal se spoustou gólů, o čemž svědčí průměr 10 gólů na zápas. Náš tým i přes dvě prohry nezklamal a s osmi vstřelenými góly odjížděl domů s hlavami nahoře a s pocitem dobře odvedené práce.

Výsledkový servis Zavidov

Zavidov : SKP     4:6

Roztoky : Tatran  6:4

Zavidov : Roztoky  6:4
Tatran : SKP 6:4
Zavidov : Tatran 3:4
Roztoky : SKP 7:9
 Výsledkový servis Rakovník
Tatran : Zavidov 5:4
SKP : Tatran 7:4
SKP : Zavidov 6:4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *