Povinná výhra na hřišti posledního celku!

Vraný – Zavidov 1:5 (0:2)

Od prvních minut byl znát výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy. Hosté byli ve všech směrech lepším týmem, což dokázali vyjádřit již v 18. min., kdy si na Hanychův centr naskočil Korčák a hlavou nedal brankáři šanci – 0:1. Po půlhodině bylo u hostů ještě veseleji. Vše začalo u D. Štillera, aby šel poté míč rychle od nohy Knora a Hanycha, který přihrávkou pod sebe vybídl Korčáka, který prokázal svoje kanonýrské kvality – 0:2.

Druhý poločas byl podle stejného scénáře. Už po sedmi minutách završil Korčák hattrick, když se nejlépe orientoval při závaru před brankou a využil chyby brankáře – 0:3. Neuběhly ani tři minuty, když naservíroval Korčák tutovku pro Krejčího, kterému stačilo trefit prázdnou branku – 0:4. Za tohoto stavu se prosadili domácí, když Kostovčík využil zaváhání zavidovské defenzivy po rohovém kopu a prostřelil M. Štillera – 1:4. Poslední slovo ale měli hosté. Knor připravil Krejčímu snadné zakončení a zimní zavidovská posila nepohrdla – 1:5.

Daniel Devera: „Nechci snižovat kvalitou soupeře, ale naše vítězství bylo jednoduché a zasloužené. Přesto nemám z hry dobrý pocit. Proti takovému soupeři bychom si měli fotbal víc užít, což nebylo. Náš projev nebyl podle mých představ a stát proti nám lepší soupeř, tak bychom asi neuspěli.“

Zavidov: M. Štiller – L. Kapoun, Havel, Vanický, Šíma (46. Zuda) – Dvořák (62. Klouček), D. Štiller, Knor, Hanych – Korčák, Krejčí. Trenér: Daniel Devera.